Dane kontaktowe

PHU Technomex Sp. z o.o.

ul. Szparagowa 15
41-141 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: 32 40 10 350
[email protected]

www.technomex.pl

NIP: 6310000138

Bliżej nas, bliżej nowoczesności

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych.

Kompleksowa oferta nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego.

Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych. Możesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności poprzez naszą stronę lub bezpośrednią rozmowę z naszym zespołem na wydarzeniach branżowych, takich jak targi sprzętu rehabilitacyjnego. 

Szeroka gama prowadzonych szkoleń i warsztatów z zakresu skutecznej rehabilitacji.

Od wielu lat szkolimy fizjoterapeutów, rehabilitantów i lekarzy zarówno w całej Polsce, jak i za granicą. Zorganizowaliśmy setki godzin szkoleń i warsztatów we wszystkich większych miastach w Polsce oraz w krajach takich jak: Litwa, Włochy, Estonia, Chorwacja, Kuba, Peru i wielu innych. Rozdaliśmy kilkanaście tysięcy certyfikatów z uczestnictwa w naszych kursach i z dumą dalej szerzymy wiedzę o najnowszych trendach w branży rehabilitacyjnej. 

Przychodnia - naprzeciw wyzwaniom neurologicznym.

Szeroka grupa schorzeń i incydentów dotykających układu nerwowego, ma wpływ na funkcjonowanie coraz większej liczby ludzi. Charakterystyka tych przypadłości sprawia, że potrzebna jest jak najszybsza oraz kompleksowa rehabilitacja, nakierowana na przywracanie zdolności motorycznych pacjenta. Nasza przychodnia wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. W terapii wykorzystujemy najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania. Realizujemy projekty badawczo rozwojowe, wdrażając innowacje do codziennej praktyki medycznej, oraz dając możliwość skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)