Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 44 35 500
[email protected]com

www.phoenixcontact.com/pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu i mamy 94 lat doświadczenia na świecie i ponad 25 lat działalności na rynku polskim! W technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej osiągamy pozycję lidera. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań.

Część produkcyjna znajduje się w Nowym Tomyślu (woj. wielkopolskie). W 2018 roku powstał drugi zakład produkcyjny w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie), a w 2019 roku otworzyliśmy drugi oddział Budowy Maszyn w Poznaniu. Nasze centrum marketingowo-sprzedażowe znajduje się we Wrocławiu.

Produkujemy 25 tys. artykułów w produkcji ręcznej, półautomatycznej i zautomatyzowanej.

Produkty wytwarzane w PxCW znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba przyłączyć, rozłączyć i przełączyć prąd oraz przesłać dane.

Tworzymy również zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, czy urządzenia automatyki sterujące nawet najbardziej skomplikowanymi maszynami i robotami.

Nasi klienci to największe międzynarodowe koncerny branży elektrotechnicznej.

Stawiamy na rozwój!

Stale się rozwijamy. W ciągu 4 lat zatrudnienie w firmie wzrosło o ok. 700 osób. Obecnie zatrudniamy ponad 2 500 pracowników w Nowym Tomyślu i blisko 16 000 na świecie.

Nasza powierzchnia liczy aktualnie 40 200 m2. Na przestrzeni lat firma przeszła szereg zmian i nadal dynamicznie się rozwija. W 2017 roku powstały dwie nowe hale, w tym innowacyjny i w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Kolejnym, ważnym etapem w historii naszej firmy jest otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego w Tarnobrzegu.

Tworzymy zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Mamy własny Dział Budowy Maszyn, doskonale zautomatyzowaną Narzędziownię, jedną z największych Wtryskowni w Polsce (ponad 100 wtryskarek!), nowoczesną Logistykę, Dział Rozwoju Produktów oraz Dział Kształcenia Zawodowego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sukces firmy zależy przede wszystkim od ludzi w niej pracujących. Dlatego też chcemy dbać o rozwój każdego pracownika za pomocą wdrożonego Systemu Kwalifikacyjnego i Akademii Phoenix Contact Wielkopolska (więcej w zakładce Rozwój).

Zarządzanie w duchu Lean

Jesteśmy organizacją na drodze do ciągłego doskonalenia.

Dzięki tzw. szczupłemu zarządzaniu, czyli organizacji pracy, która koncentruje się na eliminowaniu strat, chcemy aby nasza organizacja była coraz bardziej efektywna, a przez to spełniała oczekiwania klienta.

Chcemy być pracownikami, którzy rzucają wyzwania, sprawdzają dokładnie na czym polegają problemy, wspólnie szukamy rozwiązań i standaryzujemy najlepsze z nich. A wszystko to w duchu zaangażowania i wzajemnego szacunku.

 

Dowiedz się więcej!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)