Dane kontaktowe

PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o.

ul. Biznesowa 11
35-213 Rzeszów
podkarpackie, Polska

www.phoenixcontact.com/emobility

NIP: 6762580163

Phoenix Contact Group – Twoje miejsce pracy

Jesteśmy światowym liderem na rynku komponentów, systemów i rozwiązań w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki i automatyki. Historia firmy sięga 1923 roku i miejscowości Essen w Niemczech. Obecnie główna siedziba Phoenix Contact znajduje się w Blomberg. Po niespełna 100 latach działalności zatrudniamy 17600 osób w ponad 55 międzynarodowych oddziałach handlowych, a nasze produkty obecne są w przeszło 100 krajach, generując niemal 2,5 miliarda euro obrotu w 2019 roku.

Konsekwentne dążenie do celu, wysoka wydajność oraz kultura pracy doprowadziły nas do kilkukrotnego uhonorowania nagrodą  „Great place to work”.

Poznaj nas bliżej: 

Phoenix Contact E-Mobility – elektryzujemy przyszłość

Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. to jedna z 18 naszych niemieckich spółek, która została założona w 2013 roku w Schieder-Schwalenberg, niedaleko siedziby Grupy Phoenix Contact w Blombergu.

Oferujemy szeroką gamę produktów dla prężnie rozwijającego się rynku elektromobilności, wykorzystywanych zarówno do infrastruktury, jak i do interfejsu ładowania pojazdów. Nasz najbardziej rozpoznawalny produkt to kable do ładowania CCS (Combined Charging System).

W 2019 rok otrzymaliśmy nagrodę Innowatora Roku za opracowanie przyszłościowej technologii HPC (High Power Charging), która umożliwia ultraszybkie ładowanie. Nagrodę oficjalnie wręczył były mistrz świata boksu Władimir Kliczko.

Dowiedz się więcej: www.phoenixcontact.com/emobility

Stań się częścią naszego zespołu - czeka na Ciebie nowo otwarty oddział w Rzeszowie

Nowoczesne i komfortowe miejsce pracy w Parku Naukowo-Technologicznym Rzeszów-Dworzysko - przygotowaliśmy dla Was filię o łącznej powierzchni 15 000 m², z czego 14 000 m² zostało przeznaczone na produkcję i magazyn, a 1 000 m² na przestrzeń biurową.

Jesteśmy projektem typu „greenfield” co oznacza, że inwestycja powstaje od podstaw. Budowę fabryki rozpoczęliśmy w czerwcu 2020, jej zakończenie planowane jest na koniec roku, a start produkcji na styczeń 2021. Stawiamy na silny i szybki rozwój - tworzymy struktury zatrudnienia, system nowoczesnych benefitów oraz programy szkoleniowe dla pracowników, którzy są naszą największą wartością.

W ciągu 2020 oraz 2021 roku planujemy zatrudnić około 130 pracowników na stanowiska produkcyjne oraz administracyjne. Nasza polityka rekrutacyjna oparta jest o wartości Grupy Phoenix Contact. Posługujemy się jasnymi i przejrzystymi procedurami regulującymi zasady doboru pracowników, a rekrutacja otwarta jest dla kandydatów z zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Najnowsze oferty pracy

 • PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rzeszów

  2021-07-26
 • PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rzeszów

  2021-07-26
 • PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rzeszów

  2021-07-24
 • PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rzeszów

  2021-07-24

zobacz wszystkie oferty pracy (4)