Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PHOENIX CONTACT E-Mobility Sp. z o.o.

ul. Biznesowa 11
35-213 Rzeszów
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 17 858 49 00

www.phoenixcontact.com/emobility

NIP: 6762580163

Phoenix Contact Group – Twoje miejsce pracy

Jesteśmy światowym liderem na rynku komponentów, systemów i rozwiązań w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki i automatyki. Historia firmy sięga 1923 roku a pierwsze przedsiębiorstwo powstało w miejscowości Essen w Niemczech. Obecnie główna siedziba Phoenix Contact znajduje się w Bloomberg. Po niespełna 100 latach działalności zatrudniamy ponad 17600 osób w ponad 55 międzynarodowych oddziałach handlowych, a nasze produkty obecne są w przeszło 100 krajach.

Konsekwentne dążenie do celu, wysoka wydajność oraz kultura pracy doprowadziły nas do kilkukrotnego uhonorowania nagrodą  „Great place to work”.

Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. jest jedną z 18 niemieckich spółek, która została założona w 2013 roku w Schieder-Schwalenberg, niedaleko siedziby Grupy Phoenix Contact w Bloomberg.

Oferujemy szeroką gamę produktów dla prężnie rozwijającego się rynku elektromobilności, wykorzystywanych zarówno do infrastruktury, jak i do interfejsu ładowania pojazdów. Nasz najbardziej rozpoznawalny produkt to kable do ładowania CCS (Combined Charging System).

W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Innowatora Roku za opracowanie nowoczesnej technologii HPC (High Power Charging), która umożliwia ultraszybkie ładowanie.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: www.phoenixcontact.com/emobility

Poznaj nas bliżej: 

Dołącz do naszego zespołu

Nowoczesne i prestiżowe miejsce pracy zlokalizowane w Parku Naukowo - Technologicznym Rzeszów - Dworzysko posiada powierzchnię 15000 m², z czego 14000 m² zostało przeznaczone na produkcję i magazyn, a 1000 m² na komfortową przestrzeń biurową.

Jesteśmy projektem typu „greenfield” co oznacza, że inwestycja powstawała od podstaw. Budowę fabryki rozpoczęliśmy w czerwcu 2020, a produkcja ruszyła w styczniu 2021 roku. Zakład został stworzony w oparciu o najnowocześniejsze technologie, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Obecnie zatrudniamy 300 osób, a w związku z dynamicznym rozwojem rynku elektromobilności zwiększamy zatrudnienie i aktywnie prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska produkcyjne, inżynieryjne i administracyjne. Stawiamy na rozwój pracowników, tworzymy struktury zatrudnienia, system nowoczesnych benefitów oraz programy szkoleniowe.

Nasza polityka rekrutacyjna oparta jest na wartościach Grupy Phoenix Contact, polegających na jasnych i przejrzystych procedurach doboru pracowników. W procesie rekrutacyjnym stosujemy równe zasady oceny kompetencji kandydatów z wewnątrz jak i z poza organizacji.

Nasza kultura korporacyjna opiera się na zaufaniu, zaangażowaniu i wsparciu naszych pracowników aby osiągnąć ustalone cele. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Najnowsze oferty pracy

  • ! superoferta

    PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Rzeszów

    2022-05-25

zobacz wszystkie oferty pracy (1)