Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Phlexglobal Poland Sp. z o.o.

Tadeusza Szeligowskiego 6A
20-883 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

Phlexglobal.com

NIP: 9471985543

Kim jesteśmy?

Założona w 1997 r. Firma Phlexglobal zapewnia specjalistyczną kompleksową obsługę wszystkich aspektów administracyjnych procesu badania klinicznego w branży farmaceutycznej, biotechnologicznej, urządzeń medycznych i opieki zdrowotnej. Oferujemy unikalne połączenie wiedzy z badań klinicznych, umiejętności zarządzania dokumentami, zrozumienia przepisów i wiedzy technicznej dostarczając rozwiązania wspierające badania kliniczne w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych. Jesteśmy pionierami najnowocześniejszych metod zarządzania badaniami, oferując specjalistyczną usługę PhlexTMF, czyli kompleksowe rozwiązanie TMF, które umożliwia logiczne wyszukiwanie elektroniczne i przeglądanie dokumentacji TMF po jej przygotowaniu, zeskanowaniu i zindeksowaniu w systemie. Phlexglobal udziela wsparcia firmom farmaceutycznym we wszystkich administracyjnych i operacyjnych aspektach procesu badania klinicznego, począwszy od zarządzania dokumentami, składania dokumentacji do komisji etycznej oraz wsparcia przed i po inspekcji, archiwizacji i szkolenia.

Co nas wyróżnia?

Pracujemy na codzień w bardzo międzynarodowym środowisku. Dzięki oddziałom posiadanym w kilku lokalizacjach (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Niemcy, Indie oraz Polska) zapewniamy możliwość rozwoju w bardzo różnorodnej kulturze i środowisku pracy. Bardzo dynamicznie się rozwijamy. Tylko w 2021 roku zatrudniliśmy w Lublinie 44 osoby, co obecnie stanowi powyżej 30% lubelskiego oddziału. Regularnie rekrutujemy całe grupy osób na stanowisko Document Specialist, na które nie wymagamy doświadczenia, oprócz komunikatywnej znajomości j. angielskiego. To właśnie od tego stanowiska zaczynało u nas wiele osób, które z czasem, biorąc udział w rekrutacjach wewnętrznych, awansowały w swojej karierze i zajmują teraz kluczowe stanowiska w naszej firmie (są to Team Leaderzy, Customer Success Managerowie, Client Delivery Managerowie oraz wiele innych). Ok 75% wszystkich naszych rekrutacji pozostaje wewnątrz firmy, nie jest publikowana na zewnątrz, co świadczy o tym, że potencjał jaki mamy wśród naszych pracowników jest dla nas najważniejszy. Wiele naszych pracowników ma managerów w Wielkiej Brytanii bądź w Stanach Zjednoczonych, co nadaje ich pracy niezwykle międzynarodowego i rozwijającego wymiaru!

Szczycimy się między innymi wspaniałą atmosferą pracy, stabilnym zatrudnieniem, możliwością rozwoju, regularną oceną dokonań każdego pracownika oraz elastycznymi warunkami zatrudnienia. Oferujemy też możliwość pracy w trybie hybrydowym, dzięki czemu możemy połączyć komfort pracy zdalnej z możliwością integracji ze współpracownikami w biurze.

A co robimy po pracy? 😊

Poza pracą uwielbiamy... wspólną integrację! Specjalny komitet złożony z grupy chętnych pracowników dba o organizowanie regularnych integracji. Jeszcze przed Covidem wspólne imprezy świąteczne oraz plenerowe odbywały się co roku. Tak samo jak wypady na kręgle, „pizza day”, „quiz nights” czy wyjścia zespołowe. Nie stroniliśmy od wspólnego objadania się w Tłusty Czwartek oraz podjadania drobnych słodkości w Walentynki. W przerwach od pracy wspólnie układaliśmy puzzle oraz wymienialiśmy się książkami poprzez akcję „Book crossing”. Covid trochę to utrudnił, przeszliśmy głównie na pracę zdalną, ale radzimy sobie i w tych cięższych czasach. Podczas piątej rocznicy otworzenia biura zorganizowaliśmy zdalne warsztaty barmańskie, a podczas świąt Bożonarodzeniowych Mikołaj jakoś sobie poradził i przekazał każdemu pracownikowi „sowitą” świąteczną paczkę. Wspólna integracja jest jedną z rzeczy które są dla nas najważniejsze! Sprawdzcie koniecznie naszą galerię zdjęć!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)