Dane kontaktowe

Philip Morris International w Polsce

Al. Jana Pawła II 196
31-982 Kraków
małopolskie, Polska

Pozostałe lokalizacje

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

ul. Inflancka 4C
Gdanski Business Center D
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dlaczego warto dołączyć do Philip Morris?

Odpowiedź jest prosta: odnosimy sukcesy rynkowe, znajdujemy się w gronie najbardziej docenianych pracodawców na rynku polskim i za granicą, szanujemy różnorodność, a także inwestujemy w rozwój naszych pracowników. U nas możesz wykorzystać swoje pomysły i pasje, aby kształtować naszą wspólną przyszłość.

Podjęliśmy też przełomową decyzję. Rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż produktów bezdymnych. W dwóch ośrodkach badań i rozwoju – w Szwajcarii i Singapurze – zatrudniamy ponad 400 naukowców, inżynierów i techników, którzy pracują nad potencjalnie mniej szkodliwymi produktami zastępującymi papierosy. Czegoś takiego jeszcze nie było. Wierzymy jednak, że ta zmiana będzie korzystna dla naszych konsumentów, a także dla całego społeczeństwa.

W PMI możesz rozwinąć swoje umiejętności - uczyć się od innych, a także uczestniczyć w ciekawych i złożonych zadaniach. Proponujemy udział w międzynarodowych projektach, które umożliwią Ci pracę w wielokulturowych zespołach w Polsce i za granicą.

Co nas wyróżnia? Ty! PMI współpracuje z najlepszymi. Jesteśmy dumni z naszej kultury otwartości i szacunku. Wszystko to sprawia, że ​​PMI jest doskonałym miejscem pracy.

Czy wiesz, że…

 • Philip Morris International to największa międzynarodowa firma tytoniowa.
 • Naszym celem  jest tworzenie przyszłości bez dymu tytoniowego. Dlatego, jako pierwsi, wprowadziliśmy na polski rynek rewolucyjny produkt IQOS.
 • Należy do nas sześć z piętnastu najpopularniejszych marek – są wśród nich Marlboro i L&M.
 • Posiadamy 48 centrów produkcyjnych w 32 krajach. Nasza fabryka w Krakowie jest jednym z najnowocześniejszych.
 • Zatrudniamy ponad 80 000 pracowników na całym świecie, w tym około 3500 w Polsce.
 • Mamy ponad 180 rynków zbytu naszych produktów.
 • Posiadamy certyfikat Top Employer od 2014 roku.
 • Dbamy o to, aby nasza firma była wspaniałym miejscem do pracy, troszczymy się o środowisko oraz wspieramy społeczności, w których funkcjonujemy. Nasi pracownicy aktywnie angażują się w działania wolontaryjne. Jesteśmy też zaangażowani w walkę z nielegalnym handlem papierosami.

Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin

W Polsce działają 4 spółki zależne Philip Morris International:

 • Philip Morris Polska S.A.

Jej siedziba jak i zakład produkcyjny znajdują się w Krakowie. Tutaj produkujemy wysokiej jakości wyroby tytoniowe, w tym trzy z dziesięciu najlepiej sprzedających się marek papierosów w Polsce – Marlboro, L&M i Chesterfield, na rynek krajowy i rynki zagraniczne.

 • Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Ma siedzibę w Krakowie, biuro w Warszawie oraz centra dystrybucji na terenie kraju. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyrobów tytoniowych. Wprowadziła na polski rynek innowacyjny produkt IQOS. Jest to urządzenie elektroniczne, które podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe do temperatury znacznie niższej od temperatury spalania, przez co wytwarza aerozol zawierający nikotynę, który ma średnio 90% mniej szkodliwych i potencjalnie szkodliwych substancji – poza nikotyną – niż dym papierosowy.

 • Philip Morris Polska Tobacco Sp. z o.o.

Spółka kontraktuje uprawę tytoniu i działa na rynku jego skupu, ma siedzibę w Krakowie oraz punkty skupu tytoniu, w tym główny w Leżajsku.

 • PMI Service Center Europe Sp. z o.o.

To europejskie centrum usług, zlokalizowane w Krakowie, które świadczy wyspecjalizowane usługi finansowe, zakupowe i informatyczne oraz zapewnia wsparcie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi spółkom z grupy PMI w ponad 60 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Pracownicy pochodzą z różnych części świata, reprezentują około 25 narodowości i posługują się 20 językami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)