Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Gdański Business Center D
ul. Inflancka 4C
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pmicareers.pl

Pozostałe lokalizacje

PMI Service Center Europe Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 196
31-982 Kraków
małopolskie, Polska

www.pmicareers.pl

Philip Morris Polska S.A.

Al. Jana Pawła II 196
31-982 Kraków
małopolskie, Polska

www.pmicareers.pl

Powody, dla których warto

Cześć! Jesteśmy częścią Philip Morris International. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie tworzymy historię – wdrażając nowe technologie budujemy przyszłość bez dymu tytoniowego. Chcesz razem z nami zmieniać życie milionów pełnoletnich konsumentów na świecie? Zapraszamy!

Dołącz do nas, a będziesz mieć wpływ na przyszłość branży tytoniowej oraz swoją. Ty zdecydujesz, w jakim kierunku i jak szybko chcesz się rozwijać. Z nami doświadczysz, co oznacza prawdziwie otwarte i zróżnicowane środowisko pracy, siła i wsparcie zespołu oraz odważne podejmowanie decyzji. Czerpiąc z wiedzy ponad 70 tysięcy pracowników na całym świecie, wspólnie tworzymy historię. Nie może Cię tu zabraknąć.

Na co stawiamy

Tak, jesteśmy liderem branży. Tak, nasza historia ma ponad 140 lat. I tak, mamy ochotę na więcej!

Odważnie wychodzimy naprzeciw potrzebom zmieniającego się świata, a naszych konsumentów stawiamy w centrum uwagi. Właśnie dokonujemy największej transformacji w dziejach naszej firmy i branży tytoniowej. Wykorzystując naukę wdrażamy innowacyjne technologie. Po co? Chcemy zmienić przyszłość, tworząc świat wolny od dymu tytoniowego. To duże wyzwanie, wymagające transformacji i innowacji we wszystkich obszarach biznesu. Dlatego potrzebujemy też Ciebie. Dołączysz?

Wyróżniają nas czyny, nie słowa

Tutaj tworzymy historię

Tu nas znajdziesz

Jesteśmy międzynarodową organizacją, a w Polsce mamy dwa mocno bijące serca - Kraków i Warszawę.

To tu działają 3 nasze główne spółki. Czym się zajmują? Codziennie zapewniają naszym konsumentom najwyższą jakość produktów, a pracownikom najlepsze warunki do nieograniczonego rozwoju.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na www.pmicareers.pl


Fabryka w Krakowie 

Przy krakowskiej al. Jana Pawła II w fabryce Philip Morris Polska codziennie dbamy o miliony konsumentów na świecie. To tu produkowane są nasze flagowe produkty w najwyższych standardach jakości. Jako część globalnego łańcucha dostaw transformującej się organizacji, wdrażamy najnowsze technologie i innowacje dla lepszego świata bez dymu tytoniowego. To tu możesz realnie wpływać na przyszłość branży tytoniowej, bo wierzymy, że historia zaczyna się w Twoich rękach.


Biuro w Warszawie 

Zespół ekspertów w Warszawie i w całej Polsce, codziennie pracuje, aby być jeszcze bliżej naszych konsumentów. Aktywnie rozwijamy sieć naszych kontrahentów i partnerów, a także butików i punktów sprzedaży w całym kraju. To miejsce, gdzie stawiamy na współpracę i wzajemną wymianę kompetencji, aby każdego dnia jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów. Dbamy o najwyższe standardy obsługi i przejrzystą komunikację, bo wierzymy, że historia zaczyna się od Twoich słów. 


Biuro w Krakowie 

W Centrum Zintegrowanych Usług Biznesowych każdego dnia trwa nieustanny proces optymalizacji łańcucha dostaw, procesów finansowych, IT, HRowych czy zakupowych. Dzięki naszym ekspertom, może na nas liczyć każdy z naszych pracowników w Polsce i na świecie. Reprezentujemy ponad 30 narodowości i rozmawiamy w ponad 25 językach świata! To tu łączymy międzynarodowe środowisko z ekspertyzą, bo wierzymy, że historia zaczyna się pod Twoim okiem. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (68)