Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PGS Software S.A.

ul. Sucha 3
50-086 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.pgs-soft.com

NIP: 8971719181

MIŁO CIĘ WIDZIEĆ!

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza rozwiązania IT na światowym poziomie od 2005 roku. Nasza przygoda zaczęła się w sercu Wrocławia, a pomysł był jeden: robić świetne oprogramowanie ze świetnymi ludźmi. Stworzyć miejsce, gdzie każdy z nas będzie mógł powiedzieć, w czym jest lepszy, niż jeszcze rok temu.

Nikt wtedy nie snuł marzeń o dużych biurach, setkach specjalistów na pokładzie czy obecności na giełdzie.

A tu proszę, jesteśmy! I w tym roku obchodzimy nasze 16-naste urodziny! 
Sprawdź, jak to świętujemy: pgs-soft.com/16years

CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w projektach chmurowych, modernizacji aplikacji oraz migracji do chmury. Chcemy być dla naszych klientów przewodnikami po świecie nowoczesnych technologii. Doradzamy im w codziennej pracy. Wykorzystując metody Agile i Dev-Ops programujemy, testujemy, projektujemy UX i UI.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Partnerskie podejście i brak zadęcia! Atmosfera i kultura pracy pomaga nam przyciągać nowych ludzi, a uczciwość utrzymać klientów i budować głębsze relacje. Dlatego tworzymy środowisko, w którym każdy może rozwijać się w atmosferze zaufania i wysokiej autonomii. Bez względu na to, czy zamierzasz nauczyć się nowej technologii wykorzystując wewnętrzny program upskillowy, zdobyć certyfikat, czy poprowadzić webinar - PGS Software to możliwości i aż 6200 PLN rocznego budżetu rozwojowego dla Ciebie.

Zaaplikuj do nas i przekonaj się sam!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (36)