Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PGE Energetyka Kolejowa

Hoża 63/67
00-681 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pkpenergetyka.pl/O-PKP-Energetyka/Kariera/Staz

NIP: 5262542704

Benefity

DUŻE ZNIŻKI NA PODRÓŻE KOLEJĄ

Mamy super wyjątkowy benefit. Idealna opcja dla fanów podróży koleją, ale także tych, którzy na co dzień podróżują pociągiem do pracy i z pracy do domu.

99% zniżki na przejazdy koleją na terenie całego kraju. Ze zniżki może skorzystać również Twoja najbliższa rodzina i mieć bilety tańsze aż o 80%.

ODPOCZYWAJ. DODATKOWY DZIEŃ WOLNY

W PKP Energetyka wiemy jak świętować. 25-go listopada obchodzimy Święto Kolejarza i z tej okazji wszyscy pracownicy mają dzień wolny.

UPRAWIAJ SPORT

Jesteśmy firmą przyjazną bieganiu, szczególnie sztafetom, ale nie tylko, bo sport zespołowy wpisany jest w nasz DNA i Ty możesz dołączyć do jednej z wybranych drużyn.

KORZYSTAJ Z KARTY SPORTOWEJ

Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie spośród 2 dostępnych u nas ofert: FitProfit lub OK System i zadbaj o swoją kondycję i trening.

ZADBAJ O SIEBIE I SWOICH NAJBLIŻSZYCH

Jak sport to i zdrowie. Podstawą MOCnego Składu są zdrowi pracownicy! Dofinansowujemy pakiety prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

UCZ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO

Dbamy o to, aby stale się rozwijać i dla każdego pracownika dostępny jest system e-learnigowy. Dajemy także możliwość udziału w kursach specjalistycznych, w konferencjach i szkoleniach otwartych.

SKORZYSTAJ Z DODATKOWYCH MOŻLIWOŚCI I WEŹ UDZIAŁ W PROJEKTACH WEWNĘTRZNYCH

Punkty uzyskane za zgłoszone pomysły i inicjatywy w Programie Zarządzania InicjatywamiPomysłami można wymienić na benefity dostępne w ofercie MyBenefit.

W Programie Poleceń Pracowniczych za zatrudnienie poleconego kandydata osoba polecającą otrzymuje dodatkowe pieniądze.

Lubisz dzielić się wiedzą i szkolić innych? Zostań wynagradzanym trenerem wewnętrznym.

POMAGAJ RAZEM Z NAMI

Mamy program wpierający pracowników Grupy Kapitałowej PKP Energetyka #Grantspołeczni. Jeśli masz pomysł na projekt społeczny? Znasz organizację społeczną, która potrzebuje wsparcia wolontariuszy? Zgłoś swój pomysł, a my pomożemy Ci w jego realizacji!

UBEZPIECZ SIĘ

Oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, którego składkę w pełni finansuje PKP Energetyka oraz dodatkowe, grupowe ubezpieczenie na życie, na dogodnych warunkach opłacane przez pracownika.

IDŹ DO KINA, TEATU, WYJEDŹ NA WCZASY

W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych możesz otrzymać:
- dofinansowanie do biletów do teatru, kina lub inne wydarzenia kulturalne,
- dofinansowanie kolonii letnich,
- tzw. wczasy pod gruszą,
- paczki mikołajkowe dla Twoich dzieci,
- bony świąteczne,
- pożyczkę pracowniczą na bardzo atrakcyjnych warunkach.

PRACUJ Z NAMI

Już od pierwszego dnia Twojej pracy zadbamy, abyś czuł się częścią MOCnego Składu – otrzymasz od nas powitalny pakiet z rzeczami przydatnymi Ci w pracy.