Dane kontaktowe

PFR Nieruchomości S.A.

Przeskok 2
00-032 Warszawa

NIP: 7010412096

Jak wygląda rekrutacja

ETAP 1

Zrób pierwszy krok i zaaplikuj:

Po wybraniu stanowiska, które Cię interesuje, kliknij Aplikuj i wypełnij krótki formularz. Załącz CV w języku polskim oraz umieść w aplikacji  zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nasz zespół rekrutacyjny przeanalizuje dokumenty, a następnie wspólnie z przyszłym przełożonym poszukiwanego pracownika zdecyduje o zaproszeniu wybranych osób na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2

Spotkajmy się:

Na spotkaniu będziemy chcieli Ciebie bliżej poznać i ocenić Twoje kompetencje oraz predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Będzie to również okazja do poznania przyszłego przełożonego, który będzie uczestniczył w spotkaniu. Opowiemy Ci o organizacji, zespole i Twoich przyszłych zadaniach oraz odpowiemy na Twoje pytania i poinformujemy o dalszym przebiegu rekrutacji.

ETAP 3

Damy Ci znać jak poszło:

Nie będziesz długo czekać na wieści od nas. Niezależnie od tego, czy uda Ci się przejść z sukcesem proces rekrutacji, czy też nie, na pewno wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli proces przedstawimy ofertę pracy.

ETAP 4

Witamy w Zespole!

Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony zaprosimy Cię na Twój pierwszy dzień pracy w naszej firmie. Weźmiesz udział w onboardingu aby bliżej poznać firmę i ludzi, z którymi będziesz pracował 😊