Dane kontaktowe

Pfleiderer Group

Strzegomska 42 AB
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 747 10 00

www.pfleiderer.de/pl/Kariera/Realizujemy-nasze-cele-w-oparciu-o-ludzi

NIP: 7191503973

O PFLEIDERER Group

Jesteśmy wiodącym producentem materiałów drewnopochodnych dla przemysłu meblarskiego, wyposażenia wnętrz oraz branży budowalnej. Posiadamy dziewięć fabryk ulokowanych w Polsce i Niemczech (Wieruszów, Grajewo, Kędzierzyn Koźle, Neumarkt, Gutersloh, Baruth, Leutkirch, Arnsberg). Powstają tam produkty będące odpowiedzią na aktualne trendy w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz oraz potrzeby klientów. Naszą ofertę stanowi bogaty asortyment m.in. płyt dekoracyjnych, laminatów HPL oraz blatów roboczych w wielu dekorach i strukturach. Dbamy o różnorodność, ale przy zachowaniu spójności wzorniczej, co pozwala naszym klientom tworzyć ciekawe rozwiązania w wykończaniu wnętrz.

W naszej pracy stawiamy na szerokie możliwości zastosowania oraz wysoką jakość naszych wyrobów. Wierzymy, że słuchając naszych pracowników i klientów oraz systematycznie doskonaląc metody pracy możemy osiągać coraz więcej.

PFLEIDERER jest rozpoznawalną marką o międzynarodowym zasięgu z historią sięgającą lat dziewięćdziesiątych XIX wieku. Jesteśmy obecni na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Przeprowadzone przez nas w ostatnich latach z sukcesem procesy restrukturyzacji i harmonizacji działania wszystkich spółek Grupy PFLEIDERER umożliwiły usprawnienie metod produkcji oraz ujednolicenie i uproszczenie wielu działań biznesowych. Obecnie jesteśmy w miejscu, z którego z dumą możemy spoglądać wstecz na to, jak wiele udało nam się osiągnąć, ale również w idealnym punkcie do dalszego rozwoju.  

Odpowiedzialność społeczna PFLEIDERER

Inicjatywy proekologiczne

Kierujemy się ideą zrównoważonego rozwoju. Zachowujemy szczególną staranność, jeśli chodzi o pochodzenie wykorzystywanych  surowców do produkcji. Świadczą o tym liczne certyfikaty i atesty, w tym jeden z najbardziej liczących się w Europie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), a także wymagania CARB 1 i CARB2.

Wspieramy inicjatywy proekologiczne, jak np. dbałość o czystość środowiska naturalnego w rejonie naszych zakładów produkcyjnych czy współfinansowanie akcji na rzecz ratowania zagrożonych wyginięciem gatunków drzew jak np. brzoza w Ojcowskim Parku Narodowym.

Inicjatywa „Pokaż język”

Stworzyliśmy fundację „Pokaż język”, która od kilku lat prowadzi  program edukacyjny skierowany do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanej aktywną nauką języków obcych.

Dzięki współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego oraz zaangażowaniu wielu dyrektorów szkół i nauczycieli udało nam się zainspirować i zachęcić do nauki najzdolniejszą młodzież - wychowanków naszych małych społeczności lokalnych.

Rekrutacja

Dlaczego i jak do nas dołączyć?

Pracując dla PFLEIDERER możesz liczyć na:

  •  zakres zadań dopasowany do Twoich doświadczeń, możliwości i preferencji;
  •  wynagrodzenie premiowe odzwierciedlające wyniki Twojej pracy;
  •  wyzwania, które pobudzą Twój dalszy rozwój;
  •  wsparcie szkoleniowe w realizacji wybranej przez Ciebie ścieżki rozwoju;
  •  wyjątkową atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji

Przekonaliśmy się, że strategia ciągłego rozwoju w oparciu o entuzjazm i zaangażowanie naszych pracowników rodzi fantastyczne owoce. Wierzymy, że miarą naszego sukcesu jest zadowolenie nie tylko naszych klientów, ale również pracowników, którzy ten sukces budują. Dlatego zapraszamy do współpracy ludzi, którzy, tak jak my, wierzą w głęboką wartość tego, co wspólnie robimy i chcą ją współtworzyć.

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy zawsze w oparciu o konkretne potrzeby biznesowe. Najlepszym sposobem, żeby do nas dołączyć jest zgłaszanie swojej kandydatury w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie na portalu pracuj.pl lub na naszej stronie internetowej: http://www.pfleiderer.pl/Kariera/Aktualne-oferty-pracy. Aplikując poprzez przycisk „aplikuj” wprost z ogłoszenia masz pewność, że Twoja aplikacja trafi w odpowiednie miejsce a osoba rekrutująca zapozna się z nią i weźmie ją pod uwagę w kontekście naszych potrzeb.

Rekrutacje prowadzimy w różnych lokalizacjach. Aplikując, zwróć uwagę na wskazane w ogłoszeniu miejsce pracy.  Kontaktujemy się w celu zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne tylko z osobami, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)