Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Perla Polska Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 26
76-200 Głobino
pomorskie, Polska
Telefon: 59 728 51 22
[email protected]

www.antipasti.pl/kariera

NIP: 8393112093

Perla Polska. Oryginalne przekąski.

W Perla Polska tworzymy zespół europejskiego lidera na rynku oryginalnych przekąsek na każdą okazję. Naszą pasją i prawdziwą specjalnością są hummus, antipasti, sałatki, wrapy, dania z owoców morza i dania gotowe.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty goszczą na stołach konsumentów w wielu krajach a Perla nadal zachowała charakter rodzinnej firmy.... Od lat jesteśmy stabilnym pracodawcą i partnerem dla lokalnej społeczności Środkowego Pomorza. Pamiętamy o naszych korzeniach, ponieważ wiemy, że tworzenie zdrowych i smacznych posiłków to sztuka wymagająca równowagi w każdej dziedzinie życia. Dlatego też, ważnym elementem naszych działań jest szacunek dla planety. Jesteśmy przekonani, że roślinna alternatywa jest szansą na zdrową przyszłość dla ludzkości.

Jak dołączyć do zespołu Perla?

W Perla stawiamy na efektywne rozwiązania, dlatego nie komplikujemy naszych procesów. Dotyczy to także rekrutacji, która podzielona jest na trzy etapy.

1. Pierwszym jest weryfikacja aplikacji kandydata pod kątem dopasowania jego profilu do oczekiwań firmy i wymagań funkcji, na którą aplikuje.

2. Firma mimo skali w jakiej działa nadal zachowała rodzinny charakter. Dlatego ważny jest dla nas drugi etap, czyli rozmowy z kandydatami w czasie których możemy się lepiej poznać. W nowej rzeczywistości ten etap może również odbywać się za pomocą videokonferencji .

3. Trzeci etap to złożenie oferty pracy wybranym kandydatom.

Naszym celem jest, aby każdy kandydat na stanowisko specjalistyczne maksymalnie po 14 dniach dostawał informację o wyniku rekrutacji.

W zespole Perla Polska…

Jesteśmy przekonani, że najważniejsi i najcenniejsi są ludzie tworzący firmę. Perla jest otwartą organizacją, która daje szanse rozwoju i realizacji swoich ambicji. Stawiamy konkretne oczekiwania wobec funkcji na które rekrutujemy, ale dajemy także dużo swobody w realizacji własnych pomysłów i ambicji. Pracujemy w otwartym środowisku, w którym rodzą się najlepsze pomysły dzięki swobodzie wymiany opinii.

Kulinarna podróż przez smaki świata

Zdrowe, smaczne i na każdą okazję. Dzięki naszym przekąskom każdy dzień może być jak wyśmienita podróż. Za każdym razem do innego kraju i z każdym kęsem ciekawsza. Produkujemy szeroką gamę zdrowych, smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia: hummus w wielu smakach, szeroki wybór antipasti i sałatek. Tworząc nasze przepisy wzorujemy się na tym co najlepsze w kuchni danego regionu świata. Aby oddać niepowtarzalne smaki i aromaty, współpracujemy z najlepszymi dostawcami z kilku kontynentów. Efektami naszych starań są pysze przekąski, które cieszą się uznaniem konsumentów w całej Europie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)