Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Perfetti Van Melle Polska

Krakowiaków 50
02-255 Warszawa

NIP: 5260015828

Jak wygląda rekrutacja

Proces rekrutacyjny w Perfetti van Melle składa się z kilku etapów i jest prowadzony z udziałem przedstawiciela Działu HR oraz Menedżerów Działu, do którego poszukujemy pracownika.

ETAP 1

Aplikacja online

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszym profilu w zakładce „Aktualne oferty pracy”.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Wszystkie przesłane dokumenty aplikacyjne trafiają do Działu HR i są analizowane pod kątem wymagań stawianych na danym stanowisku.

ETAP 3

Spotkanie z HR/Menedżerem

Jeżeli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która zazwyczaj odbywa się w obecności pracownika Działu HR oraz Twojego potencjalnego przełożonego. Spotkanie z Tobą umożliwi nam uzyskanie szczegółowych informacji na temat Twojej wiedzy i doświadczenia, a także pozwoli na lepsze poznanie wyzwań, jakie przed Tobą postawimy. W trakcie rozmowy możemy zastosować dodatkowe metody weryfikacji Twoich umiejętności: kwestionariusze osobowości, testy umiejętności, próbki pracy.

ETAP 4

Zakończenie rekrutacji

Z Kandydatem, któremu chcemy złożyć ofertę pracy, skontaktujemy się telefonicznie, aby porozmawiać o szczegółowych warunkach zatrudnienia. Pozostali Kandydaci, biorący udział w rozmowach rekrutacyjnych, otrzymają informację zwrotną w formie mailowej.