Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Perfetti Van Melle Polska

Krakowiaków 50
02-255 Warszawa

NIP: 5260015828

Nasze słodycze oraz gumy do żucia znajdziesz w ponad 150 krajach na całym świecie. Jesteśmy jedną z największych firm w branży FMCG. W naszym portfolio produktowym obecne są tak znane i cenione na całym świecie marki jak Mentos, Chupa Chups, Fruittella. Dodatkowo na rynku polskim jesteśmy również dystrybutorem marek Ricola, Fisherman’s Friend i The Belgian.

POZNAJ NAS

Pracujemy z pasją

Jesteś kreatywny, stawiasz na efekty i lubisz podejmować wyzwania? To wspaniale! Jeśli do tego chcesz się rozwijać i nie boisz się przejmować inicjatywy, zapraszamy cię do naszego zespołu.

Różnorodność to dla nas priorytet

Wymiana doświadczeń w crossdziałowych zespołach projektowych to dla nas codzienność. Wierzymy, że to właśnie ona i wzajemny szacunek stanowią klucz do sukcesu.

Solidny pracodawca

Trzykrotnie zdobyliśmy tytuł „Solidnego Pracodawcy”! U nas czekają na ciebie nie tylko szerokie perspektywy rozwoju, ale także realne możliwości awansu. Chcemy być fair, dlatego dbamy o to, aby warunki pracy w naszej firmie były na najwyższym poziomie.

MISJA I WARTOŚCI PERFETTI VAN MELLE

Chcemy umacniać pozycję światowego lidera na rynku słodyczy i dostarczać konsumentom innowacyjne produkty najwyższej jakości, które zaspokajają ich oczekiwania.

Wierzymy, że rozwój jest możliwy tylko w przyjaznej atmosferze, pełnej szacunku i zaufania. Chcemy, żebyś na co dzień mógł się realizować i czuł satysfakcję z wykonywanej pracy. Zależy nam na różnorodności naszych pracowników. Ważne jest dla nas również poszanowanie ról, jakie odgrywamy w naszych społecznościach - jesteśmy organizacją zaangażowaną w kwestie społeczne i ochronę środowiska naturalnego.

Realizując naszą misję kierujemy się następującymi wartościami:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)