Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Perfetti Van Melle Polska

Krakowiaków 50
02-255 Warszawa

NIP: 5260015828

POZNAJ NAS

Pracujemy z pasją

Jesteś kreatywny, stawiasz na efekty i lubisz podejmować wyzwania? To wspaniale! Jeśli do tego chcesz się rozwijać i nie boisz się przejmować inicjatywy, zapraszamy cię do naszego zespołu.

Różnorodność to dla nas priorytet

Wymiana doświadczeń w crossdziałowych zespołach projektowych to dla nas codzienność. Wierzymy, że to właśnie ona i wzajemny szacunek stanowią klucz do sukcesu.

Jesteśmy Top Employer!

PVMP zostało oficjalnie uznana przez  Top Employers Institute za Top Employer Polska 2020. Organizacje certyfikowane jako Top Employers zapewniają swoim pracownikom doskonałe warunki pracy dzięki wdrażaniu wysokich standardów HR i tworzeniu najlepszego środowiska pracy zgodnie z ideą „people -first”.

Solidny pracodawca

Trzykrotnie zdobyliśmy tytuł „Solidnego Pracodawcy”! U nas czekają na ciebie nie tylko szerokie perspektywy rozwoju, ale także realne możliwości awansu. Chcemy być fair, dlatego dbamy o to, aby warunki pracy w naszej firmie były na najwyższym poziomie.

MISJA I WARTOŚCI PERFETTI VAN MELLE

Chcemy umacniać pozycję światowego lidera na rynku słodyczy i dostarczać konsumentom innowacyjne produkty najwyższej jakości, które zaspokajają ich oczekiwania.

Wierzymy, że rozwój jest możliwy tylko w przyjaznej atmosferze, pełnej szacunku i zaufania. Chcemy, żebyś na co dzień mógł się realizować i czuł satysfakcję z wykonywanej pracy. Zależy nam na różnorodności naszych pracowników. Ważne jest dla nas również poszanowanie ról, jakie odgrywamy w naszych społecznościach - jesteśmy organizacją zaangażowaną w kwestie społeczne i ochronę środowiska naturalnego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)