Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PEPCO Poland

CENTRALA PEPCO
ul. Strzeszyńska 73A
60-479 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 66 84 300
Fax: +48 61 66 84 302
[email protected]

pepco.pl/kariera

NIP: 7822131157

Pepco

Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od kilkunastu lat. Staliśmy się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

POZNAJ NAS

CENTRALA

Nasza centrala od samego początku jest związana z Poznaniem, gdzie kilkanaście lat temu powstała firma. To właśnie tutaj podejmujemy decyzje dotyczące strategii i sposobów jej realizacji. Rozwijamy firmę, a wraz z nią nas samych. Struktura centrali PEPCO obejmuje też pracowników terenowych i centrów dystrybucji.

Dzięki naszym specjalistom możemy planować dalszą ekspansję, wzbogacać ofertę handlową, projektować komunikację, udoskonalać infrastrukturę czy zarządzać kilkunastotysięcznym zespołem pracowników.

Wśród nas są pracownicy, którzy budują firmę od samego początku jej istnienia i tacy, którzy dołączają do nas od kilkunastu lat tworząc grupę ponad 600 fachowców. Międzynarodowy charakter PEPCO otwiera szerokie możliwości dla ludzi szukających pracy w zróżnicowanym środowisku, dającej możliwości rozwoju.

SKLEPY

PEPCO to już ponad 2000 sklepów w Europie, z czego ponad 1000 cieszy naszych klientów w Polsce.

W każdym z naszych sklepów pracuje kilkuosobowa, zorganizowana, ambitna i przyjazna ekipa.

W PEPCO stawiamy na współpracę, uczciwość i szacunek. Dokładamy też starań, by każdy z nas mógł się rozwijać i doskonalić. Dzięki szkoleniom, a także dynamicznemu rozwojowi firmy, 90 % kierownictwa w naszych sklepach to osoby z awansu wewnętrznego.

Dołącz do zespołu PEPCO i stań się częścią naszego sukcesu!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PEPCO I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEGO SUKCESU!

Nowi pracownicy już od pierwszych dni pracy mogą liczyć na udział w specjalnie przygotowanym dla nich programie wdrożeniowym. Ważny element wdrożenia stanowi moduł dotyczący kultury organizacyjnej firmy. Przygotowaliśmy specjalny warsztat, który zatytułowaliśmy „PEPCOoltura, czyli wartości w działaniu”. Pozwala on nowym pracownikom zapoznać się i zrozumieć wartości PEPCO. PEPCOoltura jest zestawieniem kilku słów: PEPCO, cool i kultura. Nasze wartości pomagają nam określić drogę, którą podążamy w naszej codziennej pracy. Są nimi: Doskonalenie, Współpraca, Uczciwość, Szacunek i Entuzjazm. Podstawą komunikacji podczas tego szkolenia jest bezpośredniość, partnerska relacja z uczestnikami oraz luźna, nieformalna atmosfera. Udaje nam się to nawet teraz, gdy centrala jest tak duża i rozrosła się do prawie 600 pracowników.

W PEPCO DBAMY O ROZWÓJ LUDZI

Firma jest w trakcie intensywnej ekspansji na terenie Europy. Zmienia się złożoność organizacji, struktura, oczekiwania nie tylko wobec managerów. Chcemy być organizacją uczącą się, dlatego bardzo ważny jest dla nas rozwój przywództwa, delegowanie uprawnień i ciągłe podnoszenie efektywności jednostek i całych zespołów. W długoterminowej perspektywie ma to nas doprowadzić do efektywniejszego rozwoju talentów i zarządzania sukcesję. Inwestujemy w rozwój, bo wiemy, że to nasi pracownicy stoją za sukcesem PEPCO.

Na rozwój pracowników PEPCO spoglądamy z dwóch perspektyw. Z jednej strony są to potrzeby rozwojowe wynikające ze strategii i kultury firmy, z drugiej indywidualne potrzeby rozwojowe pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (125)