Dane kontaktowe

People Sp. z o.o.

ul. Inflancka 4a
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
kontakt@people.com.pl

www.people.com.pl

NIP: 526 23 62 379

KIM JESTEŚMY W 2018 ROKU?

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która działa na polskim rynku od 20 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej (Search & Selection), outsourcingu procesów rekrutacyjnych (RPO), doradztwa HR, outsourcingu administracyjno-biurowego  i kadrowo-płacowego oraz pracy tymczasowej. People w ramach spółki Horton International Poland świadczy także usługi Executive Search.

NASZE PROJEKTY

Jako biuro pośrednictwa specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych i doradczych, między innymi dla branż takich jak: finanse i bankowość, FMCG, SSC/BPO, IT / nowe technologie, transport, logistyka i spedycja, przemysł, farmacja - na stanowiska np. w zakresie sprzedaży, marketingu, IT, księgowości, administracji, finansów, obsługi klienta, zakupów, HR.

ART PROJECT

Naszą pasją są ludzie. Na co dzień w działalności HR dbamy o rozwój ich karier zawodowych i talentów. Umiejętność przyciągania talentów wykorzystujemy nie tylko w rekrutacji.
Art Project ma na celu wyszukiwanie i wsparcie karier młodych, obiecujących artystów oraz prezentowanie ich dzieł zarówno w przestrzeni biura firmy (w biurowcu Gdański Business Center w Warszawie), jak i szerszej widowni.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (51)