Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Pentacomp

Aleje Jerozolimskie 179/Blue Office II, poziom +5
02-222 Warszawa

NIP: 1181242640

Jak wygląda rekrutacja

ETAP 1

Wyślij CV

Zapoznaj się z ofertami, które publikujemy na profilu Pracuj.pl Jeśli interesuje Cię konkretna oferta i czujesz, że chcesz dołączyć do nas – zaaplikuj. W przypadkuchwilowego braku interesujących Cię ofert– skorzystaj z aplikacji spontanicznej na naszej stronie www.pentacomp.pl

ETAP 2

Selekcja CV

Twoje zgłoszenie zostanie poddane weryfikacji przez doświadczony zespół rekrutacyjny. Wstępna ocena dokonywana jest pod kątem doświadczenia zawodowego, umiejętności technicznych oraz kompetencji kandydata. Może się zdarzyć, że zadzwonimy i dopytamy Cię o kilka szczegółów.

ETAP 3

Spotkanie w biurze Pentacomp

Ten etap trwa około godziny. Biorą w nim udział eksperci lub kierownicy danego projektu (ich zadaniem jest dokładna weryfikacja Twoich umiejętności) oraz rekruterzy,  którzy nie tylko sprawdzają kompetencje miękkie, lecz także zaprezentują naszą firmę i przedstawią warunki zatrudnienia. Na spotkaniu dowiesz się również więcej o tym jak pracujemy oraz jakie zadania i ścieżkę rozwoju możemy zaproponować.

ETAP 4

Decyzja i oferta.

Daj nam chwilę na analizę Twojej kandydatury. Szybko podejmiemy decyzję i powrócimy do Ciebie z odpowiedzią. Dbamy o to, aby każda osoba, otrzymała informację zwrotną. Jeżeli uznamy, że jesteś właściwym kandydatem/kandydatką na dane stanowisko, złożymy Ci ofertę pracy i zaprosimy na podpisanie umowy.