Dane kontaktowe

Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.

Eureka Park I, ul. Marynarska 19A
02-674 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5252199104

Poznaj nas

Zachwyceni modą & zmotywowani sukcesem

Peek & Cloppenburg łączy w sobie wiele cech, których niekoniecznie się od nas oczekuje: zajmujemy się nie tylko sprzedażą odzieży, lecz również projektowaniem i produkcją marek własnych, a także ekspozycją towaru. Każdego dnia w ponad 140 sklepach oraz w naszych centralach w Düsseldorfie i Wiedniu ponad 16 tys. pracowników najróżniejszych działów daje z siebie wszystko, by umocnić naszą pozycję na 15 rynkach krajowych. Dzięki temu w P&C możesz spodziewać się ogromnej różnorodności, a przede wszystkim wielu nowych wyzwań.

Co wyróżnia pracę w P&C?

Każdy, kto rozpoczyna pracę w P&C, szybko docenia połączenie dwóch wartości – koleżeńskich relacji z praktycznym podejściem do pracy. Łączy nas zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy. Trzymamy się razem – i jest to dla nas równie ważne co indywidualne zaangażowanie, gotowość do podejmowania odpowiedzialności oraz wysokie wymagania, jakie sobie stawiamy. Dodatkowo naszym pracownikom zapewniamy bogaty program ramowy obejmujący świetne kursy dokształcające, mentoring osobisty, możliwość nawiązania kontaktów oraz pakiet świadczeń pracowniczych wykraczających daleko poza szkolenia i wynagrodzenie. Obejmuje on zniżki pracownicze, modele umożliwiające łączenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym oraz atrakcyjną ofertę kulturalną, sportową i zdrowotną.

Twoje możliwości kształcenia i kariery w P&C

Różnorodność zadań, duża odpowiedzialność, płaskie struktury hierarchiczne – P&C to niezwykle atrakcyjny pracodawca działający w dynamicznie rozwijającej się branży. Niezależnie od tego, jaki program wybierzesz, praca w P&C na wszystkich płaszczyznach oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju i ścieżek kariery zawodowej.

Dla studentów & absolwentów:

  1. Trainee Programme
  2. Student Internships

Dla osób z doświadczeniem:

  1. Store Management Programme
  2. Direct Entry Sales
  3. Direct Entry Headquarter Positions

Benefity

Twoje korzyści

Zależy nam na naszych pracownikach. Chcemy, aby praca w P&C rozwijała i sprawiała przyjemność. Właśnie dlatego stworzyliśmy rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych. Osoby pracujące u nas mogą korzystać z różnego rodzaju benefitów – od rabatów na zakupy aż po zniżki na wynajem samochodów.

Akademia

Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy. Dla naszych pracowników przygotowaliśmy bogaty pakiet seminariów i warsztatów wewnętrznych, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb konkretnych grup docelowych.

Indywidualne planowanie kariery

Każdy pracownik jest dla nas ważny. Pomagamy w indywidualnym planowaniu ścieżki kariery, wspieramy rozwój osobisty, prowadzimy np. rozmowy okresowe z działem HR. Statystyki potwierdzają, jak istotny jest dla nas rozwój naszych pracowników. 80% stanowisk kierowniczych obsadzamy w ramach rekrutacji wewnętrznych.

Studia i praca

Chcemy, aby nasi pracownicy realizowali się zawodowo i naukowo, dlatego wspieramy ich aspiracje.

Oferujemy modele, które pozwalają na połączenie pracy zawodowej ze studiami. Nieważne czy są to studia licencjackie, magisterskie czy doktoranckie. Nasi pracownicy mogą zawrzeć z nami indywidualne porozumienie, które pozwoli na uzyskanie dyplomu.

Zniżki pracownicze

To, co najmocniej łączy firmę P&C z pracownikami, to pasja do mody. Dlatego każdemu pracownikowi oferujemy atrakcyjne zniżki na zakupy we wszystkich naszych sklepach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)