Dane kontaktowe

Pearson IOKI Sp z o.o.

ul. Dąbrowskiego 77 A
60-529 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 668 67 81
[email protected]

ioki.pl

NIP: 7811763698

ETAP 1

W pierwszym kroku dodaj CV pod linkiem wskazanym w danym procesie rekrutacyjnym.
W następnym etapie poddamy je wnikliwej weryfikacji pod względem dopasowania do profilu poszukiwanego kandydata.

 

ETAP 2

Najlepiej dopasowanych kandydatów zapraszamy na dwuetapową rozmowę rekrutacyjną w siedzibie firmy. W przypadku niektórych stanowisk IT pierwszym krokiem jest wykonanie zadania rekrutacyjnego, którego instruktaż wysyłamy na wskazany adres e-mail, dając 7 dni na dostarczenie odpowiednich rozwiązań.

ETAP 3

Zawsze staramy się na jak najlepszym poznaniu kandydatów i solidnym zbadaniu  ich umiejętności (technicznych w przypadku IT, lingwistycznych w przypadku stanowisk w dziale Content Development/Support).  Pierwsze spotkanie zazwyczaj  odbywa się z przedstawicielem działu HR, który podczas maksymalnie godzinnej rozmowy bada przebieg kariery zawodowej, aspiracje kandydata dotyczące dalszego rozwoju, doświadczenie we współpracy międzynarodowej czy też swobodę w komunikacji w języku angielskim.

ETAP 4

W kolejnym kroku będziesz mieć szansę poznać się z Twoim bezpośrednim przełożonym lub rekruterem weryfikującym umiejętności techniczne lub lingwistyczne. W zależności od roli otrzymasz test do wykonania, czy też pytania otwarte, które pozwolą nam zweryfikować czy Twoje kompetencje wpisują się w oferowane stanowisko.

ETAP 5

W przypadku programów stażowych (Data Science, BeContent czy MakeIT) organizujemy również Assessment Center, podczas którego będziesz mieć szansę na jak najlepsze zaprezentowanie się w trakcie rozwiązywanie zadań indywidualnych i grupowych.

ETAP 6

W przeciągu maksymalnie dwóch tygodni od odbytych rozmów otrzymasz od nas decyzję. Zapraszamy do współpracy podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, z konkretną ofertą, a w przypadku odrzucenia Twojej kandydatury przesyłamy wiadomość mailową.

ETAP 7

Proces rekrutacyjny kończy się wraz z podpisaniem umowy w siedzibie naszej firmy. Kolejnym krokiem jest kompleksowe wprowadzenie do organizacji (obowiązujących projektów), ale o tym opowiemy więcej jak już będziesz na miejscu.