Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28
03-982 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 515 75 01
[email protected]

www.pcosa.com.pl

NIP: 5250000825

PCO S.A. - czołowy polski producent urządzeń optoelektronicznych

PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Jesteśmy firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem zatrudniającą obecnie ok. 650 pracowników.

Zajmujemy się produkcją urządzeń optoelektronicznych, obserwacyjnych i celowniczych wykorzystujących technologię laserową, noktowizyjną i termowizyjną.

Wszystkie wyroby PCO S.A. są efektem własnej działalności badawczo-rozwojowej i realizowane są na potrzeby wojska i innych służb mundurowych.

Marka, wartości i strategia w obszarze zasobów ludzkich PCO S.A.

Marka PCO S.A. wyróżnia nas wśród konkurencji. Nasze wartości to solidny fundament na którym budujemy przyszłość firmy. Stawiamy na:

  • Orientację na Klienta
  • Rozwój i innowacyjność
  • Profesjonalizm
  • Odpowiedzialność
  • Współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Zaangażowanie
  • Uczciwość, rzetelność i lojalność

Celem strategicznym PCO S.A. w obszarze HR jest pozyskiwanie pracowników o ważnych dla Spółki kompetencjach, utrzymanie wysokiego zaangażowania kadry oraz budowanie kluczowych umiejętności ważnych dla przyszłości i rozwoju firmy.

PCO S.A. jako pracodawca

Dbamy o to, aby PCO S.A. postrzegane było jako dobry, wiarygodny pracodawca, który oferuje stabilne zatrudnienie, satysfakcjonujące zarobki oraz zapewnia ukierunkowany rozwój zawodowy.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z obszaru elektroniki, mechatroniki, fizyki, mechaniki, optyki i informatyki, którzy poszukują zawodowych wyzwań i motywującej, ambitnej pracy.

Stawiamy na współpracę opartą o długofalowe i systematyczne działania, dbamy o stałe zaangażowanie ludzi i doceniamy własny wkład intelektualny w rozwój i wdrożenie naszych produktów.

Współpracujemy z uczelniami i technikami, organizujemy wizyty studentów i uczniów w siedzibie Spółki, prowadzimy wykłady na uczelniach, organizujemy praktyki i staże, uczestniczymy w targach pracy. Opiniujemy poziomy kształcenia oraz treści programowe szkół technicznych, bierzemy udział w dualnych programach nauczania, w których role nauczycieli pełnią nasi wykwalifikowani pracownicy. Współpracujemy z Wojskową Akademią Techniczną, Politechniką Warszawską i Akademią Sztuki Wojennej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)