Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PCG Academia Sp. z o.o.

Jasionka 954f
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 17 777 37 00
Fax: +48 17 777 37 99
[email protected]

pcgacademia.pl

NIP: 5170370170

Kim jesteśmy?

PCG Academia to doświadczony Zespół profesjonalistów specjalizujący się w usługach informatycznych dla uczelni. Stanowimy integralną część Public Consulting Group, globalnej firmy doradczej z Bostonu, która od 30 lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla klientów z sektora edukacji, zdrowia i opieki społecznej. Jesteśmy spółką siostrą firmy LIBRUS. Razem stanowimy największą grupę kapitałową w Polsce dostarczającą systemy do zarządzania dla instytucji edukacyjnych wszystkich szczebli - od szkół podstawowych po szkoły wyższe. O przewadze konkurencyjnej PCG Academia decydują: kompleksowość naszej oferty, stale rozwijana, międzynarodowa sieć partnerów produktowych oraz potencjał biznesowy grupy kapitałowej, której właścicielem jest Public Consulting Group z Bostonu.

Co jest dla nas najważniejsze?

  • Zespół 

Zatrudniamy ponad 100 pracowników.  Razem tworzymy wyjątkową atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu, pracy zespołowej, rozwoju zawodowym i dzieleniu się wiedzą.

  • Jakość 

O jakości naszych usług stanowi zaangażowany zespół mający realny wpływ na kształtowanie strategii i kierunku, w którym rozwija się nasza firma.

  • Rozwój

Stawiamy na możliwość rozwoju w ramach różnorodnych ścieżek zawodowych i projektów, zarówno Polskich jak i międzynarodowych. 

Z kim współpracujemy?

Mamy ogromną przyjemność być wyłącznym partnerem handlowym w Polsce takich firm jak:

  • Blackboard - rozwiązania wspierające kształcenie na odległość w szkołach wyższych.
  • Inspera - rozwiązania wspierające bezpieczne, elektroniczne egzaminowanie studentów szkół wyższych.
  • Veriorid - rozwiązania wspierające autentykę dyplomów i certyfikatów uczelnianych z wykorzystaniem technologii Blockhain.
  • Jesteśmy także partnerami firmy Microsoft w zakresie dostarczania usług