Dane kontaktowe

PBW Inżynieria Sp. z o. o.

Sokolnicza 5/74-75
53-676 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 570898955
[email protected]

NIP: 8971809091

O Nas:

Firma PBW inżynieria Sp. z o.o. powstała w 2015 roku. Jej filary tworzą rzeczoznawcy, projektanci kierownicy budów i inspektorzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie inżynierii lądowej oraz wodnej. Działania kadry zarządzającej wspierane są przez młode energiczne osoby, biegłe w nowoczesnych technologiach komputerowych.

Projektowanie:

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem projektów budowlanych, wykonawczych, technologicznych, warsztatowych, próbnego obciążenia i dokumentacji zamiennych. Wykonujemy również projekty czasowej i docelowej organizacji ruchu oraz projekty przebudowy infrastruktury drogowej i kolejowej, w tym sieci uzbrojenia terenu.

Badania:

Diagnostyka konstrukcji budowlanych i związane z nią badania. Nasza firma oddaje Państwu do dyspozycji nie tylko zespół ekspertów cechujący się wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce wszelkiego rodzaju budowli, ale również zaplecze badawcze pozwalające na kompleksową i całościową ocenę bezpieczeństwa zarówno istniejących jak i nowo wznoszonych konstrukcji budowlanych.

Wykonawstwo:

Nasza firma zajmuje się również wykonawstwem w zakresie kompleksowej budowy obiektów inżynierii lądowej oraz wodnej. Świadczymy nasze usługi jako generalny wykonawca oraz podwykonawca. Realizujemy zadania w formule „zaprojektuj i wybuduj” oraz „klasycznej” wynikającej z przepisu art. 31 ust. 1 Prawa zamówień publicznych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)