Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Ul. St. Żeromskiego 17
95-200 Pabianice

NIP: 7310004993

Praca w PAUL HARTMANN Polska

Dołączając do zespołu HARTMANN zdobywasz realną możliwość dokonywania zmian. Nasze produkty i rozwiązania z zakresu opieki zdrowotnej mają wpływ na codzienne życie milionów ludzi na całym świecie - w szpitalach, klinikach a także w domach. Każdy człowiek jest wyjątkowy, a my wierzymy, że dbałość o ludzkie zdrowie pomaga zmieniać świat i czynić go lepszym. Uważamy też, że w tym celu warto iść o krok dalej.

Historia firmy to 200 lat stabilnego wzrostu i innowacji, które zawsze znacząco przyczyniały się do rozwoju opieki zdrowotnej. To solidne dziedzictwo równoważone jest pasją ku temu by iść naprzód i rzucać wyzwanie utartym schematom. Chcemy po prostu iść o krok dalej.

Z myślą o ludziach

To właśnie ludzie są w centrum naszych działań. Koncentrację na ludziach widać także w samej firmie HARTMANN. To miejsce, w którym pracownicy obdarzą Cię uśmiechem i gdzie będziesz mógł współpracować z ludźmi z całego świata. My naprawdę dbamy o siebie nawzajem, co wpływa pozytywnie na pracę zespołową i projektową.

Traktujemy przywództwo poważnie. Od liderów HARTMANN oczekujemy inspirowania, rozwijania i wspierania zespołów. Przywództwo nie ogranicza się jednak tylko do stanowisk kierowniczych. Od każdego pracownika oczekujemy okazywania przywództwa w swoich codziennych działaniach i sposobie myślenia. Chcemy by każdy z nas, brał odpowiedzialność za swoje zadania, angażował się w to, co robi i dbał o realizację własnych działań aby prowadzić firmę naprzód. Robimy to dla tych, dla których pracujemy – dla pacjentów, opiekunów i pracowników służby zdrowia

Współpracuj, by iść jeszcze dalej

Współpraca jest w naszym DNA. Od lat 70. XIX wieku, kiedy to Paul Hartmann zwrócił się do profesjonalistów służby zdrowia, aby połączyć swoją wiedzę z zakresu produkcji, z ich wiedzą medyczną, aby operacje i leczenie ran były bezpieczniejsze i bardziej skuteczne. I trwa do dziś dzięki bliskiej, międzynarodowej współpracy, oraz dzięki pracownikom, którzy współpracują ze sobą niezależnie od dzielących ich granic geograficznych.

Bądź motorem własnej kariery

Mamy duże ambicje i podejrzewamy, że Ty też. Dlatego chcemy Ci zaproponować ambitne, pełne wyzwań stanowiska pracy, jak również możliwość rozwoju w ramach GRUPY HARTMANN. Jedyne, co Ty musisz zrobić, to sięgnąć po tę możliwość.

HARTMANN to miejsce, w którym liczysz się Ty i gdzie masz możliwość dokonać prawdziwej zmiany.
HARTMANN to miejsce, w którym możesz pójść o krok dalej.

 

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

Ogłoszenie

Rekrutację zaczynamy od publikacji ogłoszenia z informacjami na temat stanowiska, na które aktualnie poszukujemy osoby. Ogłoszenie zamieszczamy na naszej stronie https://hartmann.info/pl-pl/kariera w zakładce Nasze oferty pracy, jak i na portalach pracy.

Jeśli zainteresuje Cię nasze ogłoszenie, będziesz mógł na nie odpowiedzieć poprzez przycisk Aplikuj i wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Twoja aplikacja trafi wówczas do naszego systemu elektronicznego.

Jeśli chcesz dołączyć do PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o., lecz aktualnie nie widzisz oferty pracy, która jest zgodna z Twoimi zainteresowaniami; prześlij swoje CV poprzez zakładkę Aplikuj a my skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Selekcja aplikacji

Informacje zawarte w Twoim CV i formularzu aplikacyjnym zostaną przeanalizowane pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska, o które się ubiegasz. Jeżeli Twoja kandydatura zostanie zakwalifikowana, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do kolejnego etapu.

Rozmowa rekrutacyjna

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, zaprosimy Cię na jedno lub dwa spotkania rekrutacyjne, w trakcie których będziemy mogli lepiej się poznać. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i osiągnięciach. Z chęcią odpowiemy również na Twoje pytania. W zależności od stanowiska na które aplikujesz możesz zostać zaproszony do udziału w sesji assesment center, poproszony o wypełnienie testu i/lub rozwiązać zadania typu case study.  Na koniec sprawdzimy Twoje referencje u Twoich ostatnich przełożonych wskazanych przez Ciebie.

Poinformujemy Cię, jak Ci poszło

Niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego, po każdym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną. Przekażemy Ci ją telefonicznie lub mailowo. Po zakończeniu procesu rekrutacji złożymy ofertę pracy wybranej osobie i przedstawimy szczegółowe warunki zatrudnienia.

Witaj w Hartmann!

Pozytywne przejście wszystkich etapów oznacza, że za moment przywitamy Cię w Paul Hartmann Polska sp. z o.o.

Wiemy, jak ważne są początki, dlatego każda nowa osoba objęta jest wyjątkowym programem wdrożeniowym, w ramach którego może liczyć nie tylko na wsparcie przełożonego, ale też całego zespołu Paul Hartmann Polska sp. z o.o.

W pierwszych dniach pracy zostaniesz zaproszony do centrali Spółki mieszczącej się w Pabianicach. Twój przełożony przedstawi Ci koleżanki i kolegów, wyjaśni na czym będą polegać Twoje zadania i opowie o tym, jak funkcjonuje nasza globalna firma. W zależności od stanowiska pobyt w centrali może trwać od jednego dokilku dni.

Do momentu w którym poczujesz się już pewnie i samodzielnie na stanowisku jesteś pod opieką osoby do której zawsze możesz zwrócić się o pomoc w rozwiązaniu problemu nie omówionego podczas wdrożenia. Dział HR jest do Twojej stałej dyspozycji w razie pytań.