Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PAUL HARTMANN MANUFACTURING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Wspólna 3
Libidza
42-125 Kamyk
śląskie, Polska

NIP: 7312071717

GRUPA HARTMANN

Założona w 1818 roku w Niemczech GRUPA HARTMANN jest dziś jednym z wiodących europejskich dostawców profesjonalnych produktów medycznych i higieny osobistej. W 2020 roku Grupa osiągnęła obrót w wysokości 2,4 mld euro i zatrudniała na całym świecie ponad 10 tysięcy pracowników. HARTMANN ma swoje przedstawicielstwa w 36 krajach, a produkuje i sprzedaje swoje produkty w ponad 130 krajach. 

NOWY ZAKŁAD PRODUKCYJNY HARTMANN W LIBIDZY 

Firma HARTMANN, obecna od ponad 25 lat na polskim rynku, jest uznanym, godnym zaufania i mile widzianym partnerem dla szpitali, aptek, domów opieki, lekarzy i pacjentów.  

W 2021 roku firma HARTMANN zdecydowała się na dalszy wzrost skali swojej dotychczasowej działalności w Polsce i budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Libidzy pomiędzy Kłobuckiem a Częstochową. W ten sposób Polska staje się dla HARTMANN jedną z najważniejszych lokalizacji na świecie, stając się jednym z największych producentów produktów do leczenia ran w Polsce.  

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA FABRYKA 

W nowej fabryce wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i innowacyjne systemy do produkcji zaawansowanych technologicznie produktów do leczenia ran. Obejmuje to kluczowe marki zarówno dla ran przewlekłych, jak i ostrych (HydroClean® Cosmopor®).

Produkty wytwarzane w Polsce będą służyć nie tylko krajowemu sektorowi opieki zdrowotnej PAUL HARTMANN Manufacturing będzie miał pozytywny wpływ na eksport polskiego sektora produktów ochrony zdrowia.   

CO OFERUJEMY?

Nowa fabryka stworzy około 160 miejsc pracy w rejonie Kłobucka. HARTMANN, obecny w Polsce od ćwierć wieku, dał się poznać jako pracodawca nastawiony na długotrwałe relacje z pracownikami. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy branżowe, zapewniamy doskonałe możliwości rozwoju i stabilne warunki pracy. Przy wsparciu odpowiednich programów szkoleniowych i rozwojowych umożliwiamy naszym pracownikom zdobycie unikalnych na rynku pracy kompetencji. Pracownicy będą mieli okazję kształtować nową organizację i działać w międzynarodowym środowisku. 

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy pracowników w wielu obszarach i różnym stopniu wymaganego doświadczenia zawodowego. Największa pula stanowisk skierowana jest do: 

  • Inżynierów: inżynierowie procesu, utrzymania ruchu, lean 
  • Specjalistów ds. jakości: inżynierowie jakości, R&D, specjaliści laboratoryjni, eksperci ds. kwalifikacji i walidacji, zapewnienie sterylności 
  • Techników: elektrycy, elektromechanicy, automatycy,  
  • Operatorów maszyn 
  • Pakowaczy 
  • Specjalistów ds. logistyki 
  • Specjalistów ds. zarządzania zmianą dostaw 

Jak dołączyć do PAUL HARTMANN Manufacturing? 

Krok 1: Znajdź interesujące Cię stanowisko 

Tutaj można znaleźć wolne stanowiska, na które aktualnie poszukujemy pracowników. Opis stanowiska zawiera najważniejsze informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy dane stanowisko może być dla Ciebie interesujące.  

Krok 2: Złóż swoją aplikację 

Jeśli jesteś zainteresowany wolnym stanowiskiem, po prostu kliknij na przycisk "Aplikuj", wypełnij formularz rekrutacyjny i wyślij swoją aplikację.  

Jeśli chcesz stać się częścią PAUL HARTMANN Manufacturing, ale nie ma wolnego stanowiska, które odpowiadałoby Twoim zainteresowaniom, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj". Skontaktujemy się z Tobą, jeśli pojawi się oferta odpowiadająca Twojemu profilowi.  

Krok 3: Sprawdzimy Twój profil i skontaktujemy się z Tobą 

Dokładnie sprawdzamy Twoje dokumenty i referencje pod kątem wymagań stanowiska. Jeśli widzimy potencjał do przyszłej współpracy, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, abyśmy mogli poznać się osobiście.  

Krok 4: Rozmowa kwalifikacyjna 

Interesuje nas Twoje doświadczenie zawodowe, Twoja osobowość i nastawienie oraz Twoje oczekiwania. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące firmy i stanowiska pracy. W zależności od pozycji, na którą aplikujesz, możesz zostać zaproszony do udziału w dodatkowych zadaniach rekrutacyjnych.  

Krok 5: Oferta pracy 

Jeśli zarówno Ty jak i my wyrazimy chęć współpracy, zaproponujemy Ci umowę, która będzie zawierała szczegółowe warunki Twojego zatrudnienia.  

Krok 6: Witamy w firmie HARTMANN 

Po podpisaniu umowy o pracę witamy Cię jako nowego członka naszej rodziny HARTMANN. Aby zapewnić Ci dobry start w firmie HARTMANN, stworzyliśmy wyjątkowy program wprowadzający. Obejmuje on nie tylko wsparcie Twojego przełożonego, ale także całego zespołu. Do czasu, aż w pełni odnajdziesz się na swoim stanowisku, będziesz miał do dyspozycji jedną dedykowaną osobę, do której będziesz mógł się zwrócić w razie pytań.  

Uwaga: Nasza kultura informacji zwrotnej 

Cieszymy się, jeśli ubiegasz się o pracę w firmie HARTMANN. Dlatego szczególnie ważna jest dla nas przejrzysta i pełna szacunku komunikacja z naszymi kandydatami. Niezależnie od wyniku Twojego procesu rekrutacyjnego, po każdym etapie otrzymasz od nas w odpowiednim czasie informację zwrotną.