Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k.

Sołtysowska 22
31-589 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.PartnerTele.com

NIP: 6792675514

Jesteśmy jedną z największych hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych w Polsce. Od momentu założenia firmy w 2001r. nieustannie rozwijamy się, kierując swoją ofertę do odbiorców hurtowych w kraju i za granicą. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra specjalistów biegle władająca językami europejskimi.

Jeżeli jesteś ambitny, zaangażowany i nie boisz się podejmować nowych wyzwań – sprawdź, jak możesz do nas dołączyć!

Kim jesteśmy?

Jako lider branży GSM współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z krajów Dalekiego Wschodu importując akcesoria mobilne do telefonów i tabletów. W swojej ofercie mamy 10 tysięcy pozycji w 300 grupach asortymentu, w tym także akcesoria sportowe i sprzęt elektroniczny.

Od momentu założenia firmy w 2001 roku ukierunkowaliśmy swoje działania na nieustanny rozwój oraz ekspansję na rynek krajowy i zagraniczny. Naszymi odbiorcami są sklepy, sieci i punkty handlowe z całej Europy.  Z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek własne marki a nasz magazyn codziennie opuszcza kilkaset paczek!

Poznaj nasz zespół

Zatrudniamy około 150 pracowników w działach handlu, marketingu, logistyki i informatyki. Dzięki ich codziennej pracy nieustannie się rozwijamy, pozyskując nowych klientów i dostosowując ofertę do potrzeb lokalnych rynków.

Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, a nasi pracownicy spędzają ze sobą czas także po godzinach pracy. Mamy wśród nas pasjonatów piłki nożnej uczestniczących w rozgrywkach ligowych, miłośników fotografii, gry w darta, a także sportów ekstremalnych.

Co daje Ci praca u nas?

Zatrudnienie w stabilnej firmie o wypracowanej pozycji na rynku zapewnia Tobie i Twojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa. Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnych budynkach w Krakowie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • ubezpieczenie grupowe
  • dla miłośników sportu – kartę Multi Sport.

Nasi pracownicy mogą liczyć na szkolenia podnoszące kompetencje, a także wsparcie ze strony przełożonych i kolegów, bo cenimy sobie wzajemną pomoc i współpracę.

Przekonaj nas, że szukamy właśnie Ciebie!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)