Dane kontaktowe

Paroc Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 4
62-240 Trzemeszno

NIP: 5261872546

STWÓRZ Z NAMI LEPIEJ ZBUDOWANE ŚRODOWISKO

Paroc to uznana marka na rynku izolacji budowlanych i technicznych.  Biuro i zakład produkcyjny Paroc Polska mieści się w Trzemesznie niedaleko Gniezna, gdzie już od blisko dwudziestu lat jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie.

Nasze izolacje wykorzystuje się w budownictwie, przemyśle i energetyce. Dzięki naszym rozwiązaniom świat staje się miejscem bardziej przyjaznym do zamieszkania. Produkty Paroc pomagają zmniejszyć zużycie energii i emisję gazów cieplarnianych, zwiększając przy tym bezpieczeństwo i komfort życia ludzi. Nasze produkty wykorzystano m.in. do budowy Stadionu Narodowego w Warszawie, Galerii Stary Browar w Poznaniu czy Hotelu Radisson w Gdańsku.

Nasza firma należy do międzynarodowej Grupy Paroc z siedzibą w Finlandii. Ze względu na nordyckie korzenie, szczególnie cenimy sobie profesjonalizm oraz ciągłą motywację. To nasi ludzie wprawiają w ruch maszyny, stale poszukują innowacji, tworzą nowe rozwiązania, zapewniają niezbędne wsparcie techniczne, stoją na straży jakości produktów. Dołącz do międzynarodowej rodziny Paroc. Wspólnie twórzmy lepiej zbudowane środowisko!

NASZE WARTOŚCI

KLIENT
Rozumiemy biznes naszych partnerów, dzięki czemu skuteczniej spełniamy ich oczekiwania. Sukces naszych klientów to także nasz sukces!

SZACUNEK
Nordyckie korzenie zobowiązują. Jesteśmy otwarci, rzetelni, okazujemy sobie szacunek. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników to podstawa!

INNOWACYJNOŚĆ
Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. My nie stoimy w miejscu! Stawiamy wyzwanie samym sobie i aktualnym metodom pracy. Rozwijamy się, opracowując i komercjalizując nowe pomysły.

WYNIKI
Jesteśmy pragmatyczni. Osiągamy trudne cele w sposób efektywny i zdyscyplinowany. Nasz kompas zawodowy, który nigdy nas nie zawodzi? Zdrowy rozsądek.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W PAROC?

Tu nie ma miejsca na nudę. Część zadań mogę wykonywać w biurze, a część na hali produkcyjnej, gdzie biorę sprawy w swoje ręce, rozwiązując problemy na maszynach.

Błażej Budziszewski, Electrical and Automation Leader, Szwecja i Polska

To firma inna niż wszystkie. Ma ten specyficzny, skandynawski styl pracy. Ludzie stawiani są tutaj na pierwszym miejscu. Tu jest jak w jednej, dużej rodzinie.

Aleksandras Zaicevas, Application Support Specialist, Litwa

Paroc ma duży wkład w zrównoważony rozwój. Myślę, że nasze zakłady produkcyjne robią świetną robotę, pokazując, że możemy tworzyć z mniejszej ilości materiałów, zużywając mniej energii.

Susanna Tykkä-Vedder, Development Manager, Finlandia