Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Parker Hannifin European Shared Service Centre (ESSC) Sp. z o.o.

ul. Dubois 41
50-207 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8943047491

~

Parker Hannifin Manufacturing High Pressure Connectors Europe (HPCE) Sp. z o.o.

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 16
NIP 522-10-23-427
55-011 Siechnice
dolnośląskie, Polska

Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. Sp.z o.o. oddz. w Polsce

ul. Równoległa 8
NIP 522-10-23-427
02-235 Warszawa
mazowieckie, Polska

Parker Hannifin Manufacturing Cylinders and Accumulators Division Europe (CADE) Sp. z o.o.

ul. Stargardzka 5
NIP 522-10-23-427
54-156 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Parker Hannifin Auto-Tech Composites Polska Sp. z o.o.

ul. Pomorska 103
NIP: 897 181 51 86
74-100 Gryfino
zachodniopomorskie, Polska

Parker Hannifin

Parker Hannifin to globalny producent napędów i sterowań, dostarczający precyzyjne rozwiązania inżynieryjne. Z myślą techniczną Parkera spotykamy się na każdym kroku, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, gdyż często jest ona głęboko ukryta wewnątrz maszyn i urządzeń. 

Historia Parker Hannifin to opowieść o stuleciu postępu myśli technicznej zapoczątkowanej w 1917 r. przez Arthura L. Parkera oraz rozwoju lokalnej, rodzinnej firmy w światową korporację. Siedziba główna od początku działalności mieści się w Cleveland w USA.

Naszym celem jest sprostanie wymogom klientów, oferując innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla rynków mobilnych, przemysłowych oraz lotniczych. Elementy i systemy Parkera pracują w satelitach krążących na orbicie ziemskiej, w obrabiarkach i maszynach roboczych jezdnych, na platformach wiertniczych oraz w rafineriach, w szpitalach i laboratoriach, a nawet na planach filmowych. Parker posiada ofertę dla niemal każdego rynku.

Filarami naszej firmy są głęboko zakorzenione wartości szacunku dla pracowników i klientów, uczciwości, etycznego postępowania oraz ciągłego doskonalenie się i zwiększania wyników. Parker aktywnie wspiera inicjatywy lokalne poprzez zbiórki i kiermasze charytatywne, dofinansowywanie aktywności sportowej pracowników, programy odkrywania młodych talentów z różnych środowisk i zaoferowanie im atrakcyjnej szansy na przyszłość.

Parker Hannifin w liczbach:

  • 12 mld USD obrotów
  • 800 000 produktów
  • 400 000 klientów
  • 57 000 pracowników
  • 13 000 centrów dystrybucyjnych i serwisowych
  • 1000 rynków
  • 336 zakładów produkcyjnych
  • 100 dywizji
  • 50 krajów

Nasze oddziały w Polsce

Parker Hannifin Manufacturing High Pressure Connectors Europe (HPCE) rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku we Wrocławiu, a od 2004 roku mieści się w Siechnicach. Produkuje m.in. złączki hydrauliczne, zawory, przyłącza pomiarowe (EMA), szybkozłączki (UPTC). Nasze produkty wykorzystywane są w układach hydraulicznych maszyn i pojazdów roboczych, np. ładowarkach, dźwigach.

Obecnie zatrudnia około 430 pracowników, m.in. w działach: jakości, procesów, logistyki, planowania, HR, kontrollingu, utrzymania ruchu oraz w obszarze produkcji.

Parker Hannifin Sales CEE działa w Warszawie od 1992 roku. Biuro handlowe zajmuje się sprzedażą naszych produktów do dystrybutorów oraz klientów docelowych, a także zapewnia profesjonalną obsługę naszych klientów w ramach Customer Service. Swoim zasięgiem obejmuje obszar Central Eastern Europe. Obecnie zatrudnia około 60 pracowników.

Utworzone w połowie 2013 roku Parker Hannifin European Shared Service Centre (ESSC) odpowiada za przenoszenie, realizację oraz optymalizację procesów z zakresu finansów i księgowości. Obsługuje lokalizacje Parker Hannifin w krajach leżących na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Zatrudnia obecnie ponad 280 pracowników w działach księgowych (m.in. należności, zobowiązań, rozliczania kosztów podróży pracowników, obsługi dostawców) oraz działach wspierających: HR, administracja oraz IT. 

Parker Hannifin Manufacturing  Cylinders and Accumulators Division Europe (CADE) działa od 2014 roku we Wrocławiu. Obecnie na CADE składają się dwa strumienie wartości (value streams) – powstają tam dwa typy produktów: chłodnice olejowe oraz akumulatory hydrauliczne. Są one wykorzystywane w przemyśle ciężkim, ale też motoryzacji, rolnictwie, na platformach wiertniczych, farmach słonecznych czy statkach. Spółka zatrudnia około 80 pracowników w obszarze produkcji oraz wsparcia.

Parker Hannifin Manufacturing Cylinders and Accumulators Division Europe (CADE) - Zakład produkcyjny w Gryfinie 1 lipca 2016 roku wstąpił do dużej rodziny Parkera. Spółka została wcielona do Prädifa Technology Division, której siedziba główna mieści się w Bietigheim-Bissingen; jednostka posiada także oddziały w Niemczech, Belgii, Czechach, Danii, Włoszech i Szkocji. Oddział w Gryfinie produkuje elementy formowane z gumy w procesie kompresji i formowania przetłocznego dla dostawców branży motoryzacyjnej. Główne zastosowania w motoryzacji to: wewnętrzne elementy drzwiowe, nadwozia i elementy wyposażenia zewnętrznego oraz komponenty przestrzeni silnikowej. Spółka zatrudnia obecnie ponad 85 osób.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)