Dane kontaktowe

Park - M

Trakt Św. Kingi 9
33-340 Stary Sącz
małopolskie, Polska

NIP: 7341013510

Poznaj nas

Zespół Park-M od ponad 20 lat z pasją i profesjonalizmem zmienia otoczenie w piękną, przyjazną, zdrową i bezpieczną przestrzeń. Konsekwentnie wyznaczamy standardy i kreujemy trendy w architekturze krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni. Park-M wśród firm konkurencyjnych jest liderem w skali kraju. Cechują nas wszechstronna, bogata i zróżnicowana oferta, stały zespół doskonałych specjalistów, profesjonalne i innowacyjne zaplecze sprzętowe, własna baza transportowa, realizacje najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce oraz obecność na międzynarodowych rynkach. Dzięki pasji i zaangażowaniu zespołu Park-M, możliwy jest rozwój firmy nie tylko w zakresie projektów budowlanych, czy też nowatorskich rozwiązań zielonych dachów, ale również w obszarze rewaloryzacji obiektów historycznych.

Zatrudniamy blisko 500 pracowników, posiadamy ponad 45 hektarów produkcyjnych i działamy na rynkach zagranicznych. Dla sektora publicznego zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów. Nasza firma należy do polskich i międzynarodowych organizacji branżowych: European Landscape Contractors Association, Związku Szkółkarzy Polskich i Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew.

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie. Bierzemy udział w wielu akcjach. Wspieramy rozwój lokalnych sportowców, artystów a także pomagamy potrzebującym.

W ostatnim czasie wspieraliśmy m.in.:

  • Lokalne wydarzenia artystyczne m.in. „Festiwal Pamiętajcie o Ogrodach 2018”
  • GMINNE DNI GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ 2017
  • Festyn rodzinny TISCHNERIADA 2017 - ZDROWIE MA SMAK
  • Akcję „Roślinka za makulaturę”
  • Zorganizowanie warsztatów „Spotkanie z tradycją”
  • Imprezy sportowe jak np. Międzynarodowy Turniej Sokolika
  • Działania wolontariuszy działających w Szkolnych Klubach w Starym Sączu

Ponadto wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu utworzyliśmy klasę patronacką na kierunku kształcenia Technik Ogrodnik oraz Ogrodnik. Są to dwa nowe kierunki, w których uczniowie będą mogli się kształcić w szkołach prowadzonych przez Powiat Nowosądecki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie internetowej https://www.park-m.pl/

Benefity

Pakiet medyczny

Możesz przystąpić do prywatnej opieki medycznej. Pakiet medyczny możesz wykupić również dla swojej rodziny.

Ubezpieczenia:

Istnieje możliwość wykupienia pakietu dodatkowego ubezpieczenia grupowego na życie.

Możliwość wzięcia udziału w prestiżowych projektach:

Ponadczasowe, zgodne z najnowszymi trendami, zawsze funkcjonalne i tworzone we współpracy z wykonawcami projekty Architektów Park-M to gwarancja jakości, precyzji i współpracy z najlepszymi specjalistami.

Forma współpracy

Możesz zaproponować preferowaną formę współpracy.

Integracja

Co roku organizujemy Piknik Rodzinny dla naszych pracowników i ich rodzin, podczas którego jest wiele atrakcji dla małych i dużych. Każdy znajdzie coś dla siebie a wspaniała atmosfera umili wspólnie spędzony czas.

Jak wygląda rekrutacja

Etap 1

Aplikacja

Prześlij do nas swoją aplikację na adres: [email protected] lub dostarcz ją osobiście do naszego biura a my dokładnie zapoznamy się z Twoim doświadczeniem.

Etap 2

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje doświadczenie jest zgodne z naszymi oczekiwaniami skontaktujemy się z Tobą aby zadać więcej pytań i ustalić datę spotkania w siedzibie naszej firmy.

Etap 3

Spotkanie rekrutacyjne

Na spotkaniu rekrutacyjnym przybliżymy Ci, jak wygląda praca w naszej firmie oraz skupimy się na tym, aby dobrze poznać Ciebie i Twoje doświadczenie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. W spotkaniu weźmie udział kierownik działu do którego aplikujesz.

Etap 4

Decyzja i informacja zwrotna

Po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą ostatecznej decyzji związanej z rekrutacją. W przypadku pozytywnej decyzji, Pracownik Działu HR skontaktuje się Tobą w celu złożenia oferty.

Etap 5

Witamy w Parku M!

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)