Dane kontaktowe

Parfums Christian Dior

ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 462 83 90
[email protected]

www.dior.com

NIP: 5272561206

ZAUFANIE - RAZEM LEPIEJ

Oferujemy zatrudnienie na podstawie stabilnych umów o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem premii sprzedażowych miesięcznych i rocznych. Dla osób, które są z nami dłużej przygotowujemy wyjątkowe prezenty Dior oraz dodatkowe premie. Średni staż pracy w naszej firmie wynosi 5 lat, co oznacza że większość Pracowników pracuje wspólnie od bardzo wielu lat i nadal nie brakuje im entuzjazmu i chęci do działania. 

ZDROWIE

Dbamy o zdrowie nasze i środowisko. Pracownikom oferujemy opiekę medyczną, zdrowotny Pakiet Assistance oraz pakiet ubezpieczeń na życie. Organizujemy spotkania z dietetykami, masażystami, fizjoterapeutami. Jeden dzień w roku w pełni dedykujemy tematyce zdrowotnej. W tym roku dla przykładu program obejmował zajęcia z ergonomii i automasażu, diety dla mózgu, mindfullness, czy śmiechojogę. W biurze możemy liczyć na masaż jeden raz w miesiącu oraz świeże owoce, wodę, kawę i wybór ziołowych herbat. Pracownicy otrzymują także butelki na wodę wielorazowego użytku. Dbamy o kształtowanie nawyków segregacji śmieci, minimalizacji wydruków oraz redukcji plastiku w naszym otoczeniu.    

SPORT

Zapraszamy do udziału w biegach sztafetowych oraz skorzystania z bogatej oferty Kart Multisport. 

DOTYK LUKSUSU

Mamy możliwość poznania i wypróbowania produktów Parfums Christian Dior w ramach programu zniżek i testerów dla Pracowników.

PRZYJAZNE BIURO

W biurze czekają na nas estetyczne wnętrza. Cieszymy się komfortem elastycznego czasu rozpoczynania pracy, z opcją pracy z domu w razie potrzeby. Do dyspozycji mamy nowoczesne narzędzia pracy, komfortowe warunki, owoce, masaże i wiele innych udogodnień.