Dane kontaktowe

Parfums Christian Dior

ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 462 83 90
[email protected]

www.dior.com

NIP: 5272561206

LUKSUS I PIĘKNO

"Moim marzeniem było aby kobiety stawały się nie tylko piękniejsze, ale także szczęśliwsze" - Christian Dior.

Od momentu stworzenia pierwszego zapachu “Miss Dior” w 1947 roku i pierwszej pomadki “Rouge Dior” w 1955 roku, marka Parfums Christian Dior zyskała rangę jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Nasz sukces zawdzięczamy Christianowi Diorowi i jego wizji jakości, kobiecości oraz luksusu. Kolekcje makijażu Dior są zawsze innowacyjne i kreatywne. Słyniemy z szerokiego wachlarza zapachów, począwszy od niezwykle kobiecego J’Adore aż do odważnego zapachu Poison. W naszym portfolio mamy również zaawansowane produkty do pielęgnacji skory dla najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. Dior stanowi ponadczasowy symbol elegancji i sprawia, że kobiety czują się pożądane podkreślając swoje atuty.

Oferujemy kobietom więcej niż tylko markę stanowiącą kwintesencję piękna. Pragniemy, aby klientki stały się częścią naszej rodziny i dziedzictwa, dzieląc z nami pasję dla luksusu. U Pracowników szukamy entuzjazmu, odwagi tworzenia oraz pragnienia współtworzenia historii Domu mody i zapachów Dior.

DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

  • O naszych kandydatów dbamy w taki sam sposób jak o klientów marki: nieprzerwanie, z pasją, atencją i życzliwością.
  • Jeśli jesteś utalentowaną osobą, która pragnie mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość, możemy zagwarantować, że dobrze się odnajdziesz w świecie marki DIOR.
  • Zapewniamy przejrzyste i konstruktywne informacje zwrotne wszystkim kandydatom bez względu na to, czy zostali wybrani.
  • Czekamy na CIEBIE.

JAK DALEKO ZAPROWADZISZ DIOR?

„Jak daleko zaprowadzisz Dior?” To pytanie stanowi otwarte zaproszenie do wspólnego tworzenia kolejnego rozdziału historii marki Domu Mody i Zapachów DIOR.

PARFUMS CHRISTIAN DIOR W POLSCE

Biuro Parfums Christian Dior w Polsce jest zlokalizowane w Warszawie przy ul. Domaniewskiej. Z Warszawy pracujemy także dla Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier oraz 15 rynków eksportowych takich jak Izrael, Bułgaria, Chorwacja i inne. Nasz zespół liczy obecnie prawie 100 osób. Zatrudniamy Pracowników w takich obszarach jak:  Sprzedaż, Marketing, Merchandising, Finanse, Controlling, Księgowość, Customer Service, HR, Szkolenia, a także Konsultantki Dior na terenie całego kraju oraz w Butiku Dior w Galerii Mokotów w Warszawie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)