Dane kontaktowe

Modessa Polska Sp. z o.o.

Plac Powstańców Warszawy 2a
00-030 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9462574148

Czym jest Parfois?

Parfois to międzynarodowa marka modnych akcesoriów dla kobiet. Stworzona w 1994 roku przez Manuela Medeiros w Portugalii. Powstała z miłości, dedykowana kobietom które uwielbiają modę. Dzięki różnorodności produktów, innowacyjnemu konceptowi oraz szerokiej gamie dodatków prezentujących najwyższe trendy każdego sezonu, marka stała się światowym liderem w branży akcesoriów. Dziś PARFOIS posiada ponad 800 sklepów w ponad 65 krajach.

Kim jest klientka Parfois?

Sometimes she finds herself
Being sharp & witty.
Sometimes she finds herself alluring.

Sometimes she dresses up.
Sometimes she just can’t be bored.

Sometimes she prefers small scales.
Sometimes she likes wide spaces.

Sometimes she closes
Her eyes and sees stars.
Sometimes she breathes
In & out and tries to keep still.

Sometimes she wants to stay at home.
Sometimes she likes to see
The rest of the world.

Sometimes she is many,
But in the end she is just one…

Kto tworzy Parfois?

Parfois tworzą młodzi, pełni energii i entuzjazmu ludzie. Miłośnicy i pasjonaci mody. Jesteśmy świadomi iż sukces firmy w dużej mierze zależy właśnie od nich. Każedego dnia, pragniemy inspirować młodych ludzi naszymi wartościami ale i czerpać inspiracę od nich. Wierzymy w talent i potencjał naszych pracowników, dlatego też oferujemy środowisko pracy pełne dynamizmu i możliowści rozwoju zawodowego jak i osobistego.

Jaka jest misja, wizja i wartości Parfois?

Naszą misją jest bycie definicją kobiety neo-tradycyjnej i trendy. Oferujemy zróżnicowaną i modną gamę akcesoriów po uczciwych i dostępnych cenach. Atrakcyjne i dynamiczne przestrzenie w naszych sklepach zapewniają wyjątkowe i przyjemne zakupy. Wizją Parfois jest bycie najlepszą marką akcesoriów dla kobiet gdziekolwiek zdecyduje się  funkcjonować. Wartości, które towarzyszą nam w codziennej pracy to ambicja, pokora i rygor. Oznacza to, że uczymy się od lepszych od nas. Podejmujemy najlepsze decyzje jakie tylko są możliwe. Unikamy błędów. Każdego dnia stajemy się bardziej wydajni i skuteczni. Naszym działaniem pragniemy zdobywać szacunek innych.

Czego oczekujemy od pracowników Parfois? 

Sercem Parfois  bez wątpienia są sklepy. To od nich w dużej mierze zależy kondycja firmy. 

Jak więc powinna wyglądać zakupowa przygoda naszego klienta?

Uśmiechnięte Dzień Dobry wita naszych klientów każdego dnia. Dobrze zorganizowane i pełne inspiracji przestrzenie to jedna z głównym zalet Parfois. Nasi klienci cenią sobie profesjonalną, przyjemną a zarazem nienachalną obsługę. Znamy najnowsze trendy a przede wszystkim gusta naszych Polek. Z łatwością tworzymy perfekcyjny i kompletny zestaw dla każdej kobiety. Inspirujemy każdego dnia. Codziennie w sklepie Parfois czeka na naszego klienta coś nowego.

Do zobaczenia! A najczęściej do jutra!