Dane kontaktowe

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

ul. Stanisława Staszica 5
55-011 Siechnice
dolnośląskie, Polska

www.mw-ind.com

NIP: 897-172-03-62

O nas

Paragon Medical jest spółką należącą do MW Life Sciences, która dostarcza najwyższej klasy rozwiązania dla światowego przemysłu medycznego, takie jak: instrumenty chirurgiczne, implanty oraz systemy transportowe (case & trays). Firma Paragon projektuje, rozwija i wytwarza produkty w zakładach w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Europie (Polska).

W naszym zakładzie w Siechnicach zatrudniamy ponad 220 osób, w różnych obszarach: Produkcji, Logistyki, Inżynierii i Nowych Uruchomień, Jakości. Produkujemy implanty i instrumenty chirurgiczne oraz systemy transportowe (case and trays) dla tych elementów. W roku 2020 Paragon Medical został przejęty przez MW Industries, stając się częścią dywizji MW Life Sciences, która koncentruje się przede wszystkim na precyzyjnych produktach i komponentach do zastosowań medycznych i chirurgicznych.

Paragon Medical tworzy partnerstwo ze swoimi klientami, zapewniając najlepsze rozwiązania techniczne od początku projektu do jego zakończenia. Firma Paragon, współpracuje z klientami w zakresie opracowywania produktów o wysokiej wartości, jednocześnie obniżając koszty, przestrzegając protokołów zgodności z przepisami, z jasnym zrozumieniem dynamiki rynku. Dążenie firmy Paragon do doskonałości jest widoczne podczas projektowania, walidacji i zaawansowanej produkcji  narzędzi chirurgicznych wielokrotnego i jednorazowego użytku oraz elementów do implantacji.

Więcej informacji w linkach poniżej:

  • www.mwlifesciences.com/divisions/paragon-medical/
  • www.mw-ind.com/brands/life-sciences

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)