Dane kontaktowe

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

ul. Stanisława Staszica 5
55-011 Siechnice
dolnośląskie, Polska

www.paragonmedical.com

NIP: 897-172-03-62

O nas

Paragon Medical to spółka należąca do MW Industries, która dostarcza najwyższej klasy rozwiązania dla światowego przemysłu medycznego, takie jak: instrumenty chirurgiczne, implanty oraz systemy transportowe (case & trays). Projektujemy, rozwijamy i wytwarzamy produkty w zakładach w Stanach Zjednoczonych, Chinach
i Europie (Polska). Zapewniamy producentom sprzętu medycznego możliwości, których potrzebują, aby szybko przekształcić nowe innowacje w wiodące na rynku produkty.

W naszym zakładzie w Siechnicach zatrudniamy ponad 240 osób, w różnych obszarach: Produkcji, Logistyki, Inżynierii i Nowych Uruchomień, Jakości i Utrzymania Ruchu. Produkujemy implanty i instrumenty chirurgiczne oraz systemy transportowe (case & trays) dla tych elementów.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, Paragon Medical pomoże Ci zrobić kolejny krok w Twojej karierze. Wszystkim pracownikom oferujemy możliwość uczestnictwa w Akademii Rozwoju Pracownika, gdzie mogą brać udział w kursach i szkoleniach, prowadzonych przez naszych trenerów.

Zależy nam na stworzeniu wyjątkowego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników.

Pracując u nas możesz liczyć na:
- opiekę medyczną LuxMed
- dofinansowanie do wakacji lub kartę MultiSport finansowane z ZFŚS
- karty EdenRed na Wielkanoc i Boże Narodzenie finansowane z ZFŚS
- ubezpieczenie grupowe
- karty do automatów z kawą i przekąskami

https://www.paragonmedical.com/

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)