Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Stanisława Staszica 5
55-011 Siechnice
dolnośląskie, Polska

www.paragonmedical.com

NIP: 897-172-03-62

O nas

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzył strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).

W naszym zakładzie w Siechnicach zatrudniamy ponad 250 osób, w różnych obszarach: logistyki, NPI, produkcji, jakości. Produkujemy  implanty i instrumenty chirurgiczne, oraz systemy transportowe (case and trays) dla tych elementów.

W 2018 firma Paragon Medical została przejęta przez NN Inc., amerykańską firmę działającą w sektorach: Automotive, Power Solutions oraz Life Sciences. Paragon Medical stał się częścią portfolio NN Life Sciences.

Paragon Medical tworzy partnerstwo ze swoimi klientami, zapewniając im najwyższej klasy inżynierię od początku projektu do jego zakończenia.

Zaangażowanie firmy Paragon w dążeniu do doskonałości jest widoczne w całym projekcie, walidacji i zaawansowanej produkcji skrzynek i tacek, narzędzi chirurgicznych wielokrotnego użytku i jednorazowego użytku oraz elementów wszczepialnych.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron:

www.paragonmedical.com

www.nninc.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)