Dane kontaktowe

Paradigm Precision Poland sp. z o.o.

Nowa 23, Nowa Wieś Wrocławska
55-080 Kąty Wrocławskie
dolnośląskie, Polska

paradigmprecision.com

NIP: 5252627592

Kim jesteśmy?

Doskonałość w Kompleksowym Wytwarzaniu i Obróbce Precyzyjnej to nasze motto.

Paradigm Precision to firma o zasięgu globalnym, z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych, specjalizująca się w produkcji złożonych produktów i precyzyjnie obrabianych komponentów do turbinowych silników lotniczych, wykorzystywanych zarówno w lotnictwie wojskowym jak i komercyjnym, a ponadto w energetyce oraz przemyśle morskim. 

Polski oddział, znajdujący się w Nowej Wsi Wrocławskiej, specjalizuje się w wytwarzaniu precyzyjnych części dla przemysłu lotniczego, takich jak pierścienie, segmenty oraz komory spalania używane w turbinowych silnikach lotniczych.

Co nas wyróżnia?

Przemysł lotniczy jest jedną z gałęzi przemysłu, który stale się rozwija - nie tylko na świecie, ale rónież w Polsce. Nasza firma aktywnie w tym rozwoju uczestniczy poprzez pracę mającą na celu umocnić całą grupę Paradigm, ale także poprzez inwestycje w rozwój lokalnego oddziału, a co za tym idzie rozwój pracowników.

Polski oddział powstał w 2016 roku – załoga była kompletowana od podstaw, a obecnie zatrudniamy prawie 100 pracowników. Uczymy się od doświadczonych kolegów ze Stanów i Kanady, ale sami również pracujemy nad doskonaleniem wszystkich naszych procesów.

Wspieramy rozwój wszystkich działów m.in. poprzez wymianę doświadczeń, dofinansowanie szkoleń lub studiów oraz umożliwiamy zmianę ścieżki kariery poprzez awanse wewnętrzne.

Kogo szukamy?

Paradigm to przede wszystkim ludzie, którzy są odpowiedzialni za to co tworzą i chętnie podejmują wyzwania, które przynosi każdy nowy dzień.

W naszej strukturze miejsce znajdzie zarówno Operator CNC jak i Księgowy.

Oczywiście wszystkie nasze zadania są związane bezpośrednio lub pośrednio z produkcją. Wśród operacji produkcyjnych wyróżnić można toczenie, frezowanie oraz elektrodrążenie. Ważną funkcję pełnią również osoby dokonujące obróbki ślusarskiej.

Pełne ręce roboty ma dział Kontroli jakości oraz nasi Inżynierowie produkcji. Wszystkie działania muszą być zaplanowane przez naszych Planistów i dostosowane do potrzeb Klienta.

O zaopatrzenie nas w niezbędne materiały i narzędzia dba Zespół Zakupów oraz Specjalista od systemu ERP. Bilans kosztów i przychodów jest rozliczany przez Dział Księgowości, a o warunki pracy, atmosferę oraz sprawy kadrowe dbają „Panie z HR-u” 😊