Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Ul. Relaksowa 44
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
dolnośląskie, Polska

www.pantos.com

NIP: 5213342879

KIM JESTEŚMY?

Pantos  Logistics Poland  Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG.  Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientów w różnych branżach, takich jak elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda. Bazując na 349 globalnych sieciach i wiedzy zgromadzonej przez 38 lat, Pantos Logistics wciąż się rozwija aby znaleźć najlepsze metody logistyczne dla klientów. Nasze zróżnicowane usługi to: spedycja morska, lotnicza, lądowa, kolejowa. Zapewniamy także kompleksowe usługi Warehouse & Distribution obejmujące różne branże, e-commerce.  Świadczymy usługi logistyczne łącząc know-HOW i know-WHERE oraz optymalne rozwiązania logistyczne w oparciu o wartość klienta.

Pantos  Logistics opiera swe działania na innowacyjnym sposobie myślenia i chęci stawienia czoła każdemu wyzwaniu. Pasja jest naszą siłą napędową, która wykracza poza niemożliwość. Kreatywność to nasza konkurencyjna broń, która tworzy nowy model logistyki.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NAS:

Nasza firma wspiera samodzielność w działaniu oraz daje możliwość aktywnego uczestniczenia w ustalaniu strategii firmy oraz kierunków działania. Pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki pracy. Poszukujemy ambitnych osób stawiających swoje pierwsze kroki  w branży TSL oraz mających doświadczenie w transporcie i spedycji, gotowych do ścisłej współpracy z fabrykami i centrami dystrybucyjnymi zarządzanymi przez firmę Pantos w Polsce jak i w Europie. Stawiamy na innowację, kreatywność, budowanie autonomicznych postaw oraz  pracę zespołową. Szanujemy autonomię i różnorodność jednostek, odkrywamy talenty i umożliwiamy im rozwój i realizację  celów,  zapewniamy równe szanse zgodnie ze zdolnościami i kwalifikacjami.

Poszukujemy talentów w trzech obszarach:
- sprzedaż: działalność eksportowa, importowa, logistyka śródlądowa, e-biznes, działalność projektowa, kontraktowa itp.
- działania operacyjne: specjaliści do spraw logistyki  od juniora po  seniora, spedytorzy, planiści transportu, specjaliści z  obszaru magazynowania i logistyki  kontraktowej
- wsparcie biznesu – działy finansowy, HR, IT, administracja i prawo i inne

Naszym atutem jest to, że zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem oraz dajemy szansę młodym ludziom, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.

Chcemy wspierać Kandydatów w budowaniu zawodowej drogi, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą z obszaru TSL.

W Pantos Logistics możesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata. Możesz uczyć się nowych rzeczy i sprawdzać je w działaniu razem z doświadczonymi ekspertami. Praca u nas to przede wszystkim wiedza i możliwości. Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż. Realizujemy się w pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)