Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Panek S.A.

ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

ipanek.pl

NIP: 6922461623

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem, która kształtuje polski rynek Rant a Car i CarSharing. Powstaliśmy w Lubinie w 2000 roku, a dzięki pasji i determinacji nasze usługi są obecne w 150 polskich miastach oraz na Litwie. W 2017 roku uruchomiliśmy usługę wynajmu samochodów na minuty. Wtedy też brand Panek CarSharing stał się powszechnie rozpoznawalny, a nasi użytkownicy zaczęli tworzyć społeczność osób fascynujących się ideą CarSharingu.

W całej Polsce zatrudniamy blisko 300 osób. Rozwijając nasze usługi, dążymy do rozwoju naszych pracowników. Zanim rozpoczniemy rekrutację zewnętrzną, szukamy wśród naszych obecnych pracowników oczekiwanych kompetencji, ponieważ awanse wewnętrzne są u nas podstawą. Stawiamy na współpracę i życzliwość. Zachowujemy też krótką ścieżkę decyzyjną.

Dzielimy się mobilnością, aby łączyć ludzi. Dzielimy się też niepowtarzalną atmosferą i klimatem, jaki tworzymy jako pracownicy Panka. Jak mawia nasza HRka: „U nas jest po prostu fajnie!” Dołączysz?

Wartości

W naszej strategii znajdują się wartości związane z ESG (ang. Environmental, Social and Corporate Governance). Podejmujemy działania mające na celu ochronę środowiska, dbanie o społeczeństwo oraz zachowanie ładu korporacyjnego.

Naszą największą wartością są ludzie – bez nich niczego byśmy nie osiągnęli. Chcemy, aby rozwijali swoje kompetencje i umiejętności. Cechuje nas awangardowe podejście, jesteśmy nowocześni, a innowacje wprowadzamy nawet częściej niż nowe samochody do usługi 😉. Dajemy niezależność, która jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Dbamy o środowisko sukcesywnie powiększając naszą flotę o pojazdy nisko- i zeroemisyjne, a także mocno ograniczyliśmy zużycie papieru w procesach biurowych. Cenimy komunikację – nie tylko jako przemieszczanie się, ale głównie tę międzyludzką.

Benefity

  1. Zniżka na usługi Panek i Panek CarSharing
  2. Dofinansowanie do karty Multisport
  3. Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w atrakcyjnej cenie
  4. Opieka medyczna (po roku pracy za 1 zł)
  5. Darmowa księgowość dla osób prowadzących działalność gospodarczą
  6. Kawa i herbata bez ograniczeń
  7. Piękny widok z okien biura na Grójeckiej
  8. Niepowtarzalna atmosfera
  9. Budżet szkoleniowy
  10. Wewnętrze awanse

Jak wygląda rekrutacja

Etap 1 – Weryfikacja dokumentów

Wyślij nam swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Etap 2 – Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje kompetencje i doświadczenie odpowiadają wymaganiom, nasz dział HR skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby umówić spotkanie rekrutacyjne.

Etap 3 – Spotkanie

Spotkania rekrutacyjne odbywają się online lub w naszym biurze. W spotkaniu bierze udział nasz specjalista ds. rekrutacji oraz przełożony. Podczas tego spotkania będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie, a jednocześnie opowiemy o stanowisku pracy oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Etap 4 – Podjęcie decyzji

Cechuje nas szybka ścieżka decyzyjna, dlatego wiadomość zwrotną – niezależnie od naszej decyzji, otrzymasz w ciągu maksymalnie trzech tygodni.

Etap 5 – Zatrudnienie

Po pomyślnej rekrutacji będziemy z radością oczekiwać Twojego pierwszego dnia pracy u nas. Na powitanie czekać będą na Ciebie niezbędne dokumenty do wypełnienia oraz zestaw firmowych gadżetów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)