Dane kontaktowe

PANDORA Jewelry CEE Sp. z o.o.

Domaniewska 28
02-672 Warszawa

NIP: 5222915323

#ZOSTAŃWDOMU

Po raz pierwszy w historii pracujemy zdalnie w takiej skali co jest wyzwaniem dla nas wszystkich.
Od połowy marca wszyscy wdrożyliśmy nowy model pracy. Jeśli chodzi o sprzęt i kwestie organizacyjne, byliśmy na to przygotowywani i sam proces przebiegł bardzo sprawnie. Większość pracowników zabrała laptopy, ale pojawiła się również możliwość wypożyczenia z biura monitora, a nawet ergonomicznego krzesła, dzięki czemu każdy z naszych pracowników ma możliwość stworzenia sobie wygodnego miejsca do pracy w domu.

Rekrutacja zdalna

W tej niecodziennej rzeczywistości z jeszcze większym zaangażowaniem staramy się dbać o bezpieczeństwo naszych pracowników i kandydatów, dlatego pracujemy i rekrutujemy zdalnie.
Wystarczy dobre połączenie internetowe i w miarę możliwości rekomendujemy zapewnienie sobie spokojnego, wygodnego miejsca i gotowe!

Proste, prawda?

ONBOARDING

Nadal zależy nam na tym, aby każdy nowy pracownik od samego początku poczuł się częścią firmy. Dlatego prowadzimy onboarding, tak samo jak rekrutację, w 100 procentach zdalnie.
Mimo, że chwilowo możemy przywitać każdego nowego członka zespołu wirtualnie, to liczymy, że już niedługo spotkamy się na korytarzu naszej firmy.
Nasze wspólne zadanie to dbanie o bezpieczeństwo, a Twoje - aplikowanie 😊 Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!