Dane kontaktowe

PANDORA Jewelry CEE Sp. z o.o.

Domaniewska 28
02-672 Warszawa

NIP: 5222915323

ETAP 1

Znajdź ofertę pracy dla siebie w zakładce Oferty Pracy. Zapraszamy Cię też na naszą stronę https://pandoragroup.com/Careers  lub na nasz profil na Linkedin, poczytaj o nas, sprawdź czym się wyróżniamy, jakimi wartościami się kierujemy i kogo poszukujemy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Pandora jest dla Ciebie.

Aplikuj i czekaj na kontakt!

ETAP 2

W kolejnym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. W trakcie tej pierwszej wstępnej rozmowy sprawdzimy kluczowe kryteria Twojego dopasowania do naszych oczekiwań. Jeśli tego wymaga stanowisko, na które aplikujesz, porozmawiamy w języku angielskim. Jeśli ten etap przebiegnie pomyślnie, otrzymasz zaproszenie na spotkanie.

ETAP 3

Pora na spotkanie rekrutacyjne. Czego możesz spodziewać się na takiej rozmowie? Z pewnością spodziewaj się nieformalnej i przyjaznej atmosfery. Ta rozmowa służy temu, byśmy się lepiej poznali.

W trakcie rozmów rekrutacyjnych pytamy o Twoje dotychczasowe doświadczenie, prosimy też o podzielenie się z nami przykładowymi osiągnięciami i zrealizowanymi projektami. Wszystko po to, by zweryfikować kluczowe dla nas kompetencje i Twoje dopasowanie do naszej organizacji.

Na koniec rozmowy otrzymasz informację o tym kiedy i w jaki sposób otrzymasz od nas informację zwrotną. Być może zaprosimy Cię do kolejnego etapu rozmów – wszystko zależy od stanowiska, na jakie aplikujesz. Jeśli tak będzie, na kolejnym spotkaniu otrzymasz od nas zadanie praktyczne, case biznesowy lub też w trakcie spotkania poznasz członków zespołu.

ETAP 4

Niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna, przygotuj się na nowy etap swojej kariery. Czekamy na Ciebie!