Dane kontaktowe

PANDORA Jewelry CEE Sp. z o.o.

Domaniewska 28
02-672 Warszawa

NIP: 5222915323

Pandora w Polsce i na świecie

Nasza firma została założona w Kopenhadze, w Danii, w 1982 roku przez duńskiego złotnika Pera Enevoldsena i jego żonę Winnie. Od tego czasu Pandora odbyła niesamowitą podróż - od małego sklepu na obrzeżach Kopenhagi do największej na świecie firmy biżuteryjnej.

Dziś zatrudniamy 28 000 osób na 7 kontynentach, w tym ponad 11 500 w Tajlandii, gdzie zlokalizowane są nasze własne zakłady produkcyjne.

Pandora oferuje wysokiej jakości, ręcznie wykańczaną biżuterię w przystępnych cenach, umożliwiającą kobietom na całym świecie kreatywne wyrażanie ich indywidualnego stylu i upamiętnianie za pomocą niezwykłych symboli najważniejszych momentów życia oraz osób i miejsc, które kochają.

Taka właśnie jest marka Pandora!

Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2009 roku otwierając pierwszy salon w Warszawie. Dziś mamy 37 sklepów własnych i cały czas się rozwijamy. Nasz kraj należy do regionu Eastern Europe, w skład którego wchodzą także: Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry oraz 21 rynków dystrybutorskich obejmujących państwa w centralnej i wschodniej Europie, a także zachodniej Azji.

W jakich obszarach możesz się u nas rozwijać?

Nasze sklepy zlokalizowane są w największych centrach handlowych i w innych prestiżowych lokalizacjach na terenie całego kraju. Jeśli chcesz każdego dnia inspirować naszych Fanów do zakupu fantastycznych produktów oraz budować z nimi trwałe relacje, a także rozwijać się razem z nami, to praca w naszych sklepach jest idealnym miejscem dla Ciebie.

 Na jakie stanowiska prowadzimy rekrutacje w sklepach?

 • Konsultant ds. Sprzedaży
 • Konsultant ds. Sprzedaży i Visual Merchandiser
 • Zastępca Kierownika Sklepu
 • Kierownik Sklepu

W naszym biurze w Warszawie możesz pracować u boku fantastycznych ekspertów i utalentowanych managerów, którzy na co dzień sprawują pieczę nad biznesem w całym regionie EE. Zobacz w jakich działach możesz się u nas rozwijać:

 • Sprzedaż
 • E-Commerce
 • Marketing
 • Merchandising
 • Finanse
 • Property & Network
 • HR

Jak widzisz możliwości są ogromne i Twoja ścieżka kariery u nas może być bardzo urozmaicona. Wszystko jest w Twoich rękach.

Zobacz jak się u nas pracuje

Jesteśmy firmą o skandynawskim DNA, co w praktyce przekłada się na naprawdę wyjątkową kulturę organizacyjną opierającą się na wzajemnym szacunku, zaufaniu, swobodzie działania i poczuciu humoru. Zapraszamy Cię do naszej Galerii zdjęć.

Nasze wartości

Pandora to niezwykła marka, głównie dlatego, że tworzą ją niesamowici ludzie.

To również miejsce, w którym poczujesz na własnej skórze czym są i co dla nas oznaczają wartości marki. To PASJA sprawia, że każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem realizujemy wszystkie zadania, ZESPOŁOWOŚĆ pozwala nam wspierać się wzajemnie w momentach kryzysowych, a EFEKTYWNOŚĆ pokazuje jak nasze wysiłki przekładają się na wyniki.

Jesteśmy dumni ze wszystkiego co do tej pory osiągnęliśmy i z radością patrzymy w przyszłość. Każdego dnia wkładamy mnóstwo pracy w realizację naszej misji. Chcemy inspirować kobiety na całym świecie do kreatywnego wyrażania siebie. Wiemy, że największą wartością firmy są jej Pracownicy – to oni sprawiają, że możemy zaproponować naszym Klientom wyjątkową ofertę i spersonalizowaną sprzedaż. Taki też może być Twój osobisty wkład w nasz wspólny sukces!