Dane kontaktowe

Packhelp S.A.

ul.Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
mazowieckie, Polska

zapakuj.to

NIP: 1231308129

Poznajmy się!

Czy unboxing experience coś Ci mówi? Nasze produkty są jego bardzo istotnym elementem. Dzięki nam każdy może zamówić spersonalizowane opakowania dla swojego brandu, a nasz kreator pudełek sprawia, że ich zaprojektowanie zajmuje mniej niż 5 minut.
Ułatwiamy firmom dostęp do nieosiągalnych rozwiązań!
Zapakuj.to jest połączeniem wiedzy z technologii produkcji opakowań oraz miłości do nowoczesnego designu. Łączymy te dwa obszary, aby dostarczyć naszym klientom rozwiązania wcześniej dla nich niedostępne. Estetyka i najwyższa jakość w personalizowanych opakowaniach - to my.
W całej Europie jesteśmy znani jako Packhelp. Obsługujemy zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i globalne marki. Wychodzimy naprzeciw  zapotrzebowaniu na markowe opakowania - bez względu na rozmiar i charakter j firmy.

We’re hiring!

Wyznajesz zasadę “work smarter, not harder”, lubisz wyzwania i dynamiczną pracę? Interesuje Cię praca w intensywnie rozwijającej się firmie, w której Twój potencjał zostanie doceniony? Jeśli tak, zapakuj.to może stać się Twoją pracą marzeń. Poznaj nietuzinkowych ludzi, którzy tworzą jeden z najszybciej rosnących start-upów w Polsce!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)