Dane kontaktowe

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

Budowlana 6
41-100 Siemianowice Śląskie

NIP: 5490022619

O NAS

PACCOR® jest dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla rynku konsumenckiego, gastronomicznego, spożywczego i niespożywczego. Dziesięciolecia naszych doświadczeń pozwalają nam na wprowadzanie innowacji w działaniach i tworzenie produktów dostosowanych do potrzeb Klienta, dzięki czemu plasujemy się w czołówce producentów opakowań w Europie.

18 zakładów produkcyjnych

2 biura sprzedaży

Obecność w 12 krajach

3 500 pracowników

Klientami Paccor są między innymi producenci znanych marek, tacy jak: Unilever, Danone, Zott, Dr Oetker, Nestle, Mondelez, Heineken, Lavazza, czy P&G

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

PACCOR Polska Sp. z o.o. to zakład zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich oraz oddział w Skierniewicach. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku opakowań z tworzyw sztucznych, a jej historia sięga 1991 roku, gdy rozpoczął się import kubków plastikowych z fabryk Huhtamaki w Niemczech i Finlandii. W 1993 powstał zakład produkcyjny w Siemianowicach Śląskich. Dysponuje on wysokiej klasy centrum logistycznym, z magazynem wysokiego składowania o pojemności 12 tys. miejsc paletowych. PACCOR Polska specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań jednostkowych z tworzyw sztucznych i papieru, wykorzystując technologie: ekstruzji folii, termoforowania i formowania wtryskowego oraz formowania papieru. Produkty dekorowane są poprzez: druk w technice suchego offsetu, etykietowanie, etykietowanie w formie (IML), tłoczenie, zdobienie folią termokurczliwą i owijanie papierowymi banderolami (DuoSmart). Obserwowanie trendów rynkowych i zrozumienie potrzeb producentów żywnościowych i konsumentów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą ekspertów pozwalają tworzyć wyjątkową ofertę dla naszych klientów.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

W procesie zarządzania PACCOR przestrzega najwyższych standardów zgodnych z międzynarodowymi przepisami prawnymi oraz zasadami zrównoważonego rozwoju. Nasz model organizacji opiera się na decentralizacji. Delegowanie uprawnień umożliwia szybkie podejmowanie decyzji i sprawne działanie.

Nasza MISJA ukierunkowana jest na Klientów, Pracowników oraz rozwój poprzez inwestycje. Dążymy do tego, aby firma PACCOR była rozpoznawana przez Klientów jako dostawca innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, który jest elastyczny i szybko reaguje, inwestuje i rozwija się z nimi. Nasi Pracownicy czują się odpowiedzialni za rezultaty, stale dążą do doskonałości operacyjnej oraz podejmowania decyzji na podstawie faktów. Wartości, które pielęgnujemy to: bezpieczne środowisko pracy dla każdego Pracownika, elastyczność, okazywanie pasji i zaangażowania w dążeniu do sukcesu.

 

Nadrzędnym celem Polityki Jakości PACCOR jest:

Dostarczenie produktów bezpiecznych dla zdrowia

A także:

  • Spełnienie wymagań jakościowych Klientów oraz ciągłe doskonalenie
  • Dążenie do zrównoważonego rozwoju firmy z szacunkiem dla Pracowników, partnerów biznesowych, społeczności lokalnej i środowiska naturalnego.

Powyższe cele osiągamy przez:

  • Ciągłe monitorowanie wymagań i oczekiwań Klientów zgodnie z zasadą:

Najważniejszy jest Klient

  • Dbałość o bezpieczeństwo i jakość naszych wyrobów na wszystkich etapach wytwarzania
  • System identyfikacji i eliminacji zagrożeń zapewniający bezpieczeństwo zdrowotne naszych produktów
  • Szkolenie i motywowanie Pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny, jakości i ochrony środowiska oraz zaangażowanie ich w zadania zmierzające do doskonalenia tych obszarów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)