Dane kontaktowe

P.H.U. Szczepan Krzysztof Szczepaniak

Jabłonna-Majątek 12
23-114 Jabłonna-Majątek
lubelskie, Polska

praca.phu-szczepan.pl

NIP: 7122546761

P.H.U. Szczepan to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży motoryzacyjnej w Polsce. Głęboko wierzymy, że za każdym sukcesem naszej firmy stoją jej Pracownicy. To właśnie dlatego zależy nam, aby każdy z nich czuł się w pracy bardzo dobrze. Realizujemy to za pomocą konkurencyjnego, wypłacanego zawsze na czas wynagrodzenia, jak również oferując szereg benefitów, czyniących z P.H.U. Szczepan atrakcyjne miejsce pracy, przyciągające najlepszych specjalistów.

Warunek jeden - dobre warunki

Chcemy, by nasi Pracownicy czuli się w pracy dobrze i pewnie. Zapewniamy stabilne zatrudnienie przez cały okres obowiązywania umowy - u nas nie ma zwolnień “przed czasem”.

Zainwestujemy w Ciebie

Zależy nam na budowie zespołu składającego się z najlepszych specjalistów, bo to właśnie w Twoich rękach leży sukces naszej firmy. Pracując w P.H.U. Szczepan możesz liczyć na uczestnictwo w szkoleniach zgodnych z Twoim profilem zawodowym oraz zainteresowaniami.

Premiujemy Twoje osiągnięcia

Wiemy, że zaangażowany w swoje zadania Pracownik to sukces naszej firmy. Zadbamy o to, by praca była dla Ciebie przyjemnością, również pod względem finansowym. Każda z osób pracujących w P.H.U. Szczepan może liczyć na podwyżki pensji przy okazji corocznej akcji oceny wyników i jakości pracy.