Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Otis Polska Sp. z o.o.

Centrala regionalna
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5210523095

Poznaj nas

Dlaczego Otis?

W branży dźwigowej jesteśmy światowym liderem. Codziennie pomagamy przemieszczać się miliardom ludzi, ale nigdy nie tracimy z pola widzenia tego, co najważniejsze, czyli potrzeb pasażerów. Tradycja zobowiązuje nas do codziennego podwyższania standardów w branży, którą stworzyliśmy.

Poznaj nas!

Historia naszej firmy sięga 1853 roku, gdy Elisha Otis pojechał do Nowego Jorku na Wystawę Światową, aby promować swój nowy wynalazek. Stojąc wysoko nad tłumem, na platformie dźwigu, kazał przeciąć linę utrzymującą platformę. Widzowie wydali okrzyk przerażenia, ale pierwszy hamulec bezpieczeństwa zapobiegł upadkowi platformy. W tym momencie jeden człowiek, zmienił postrzeganie tego, co możliwe sprawiając, że świat zaczął wznosić się do góry.

Benefity

W Otis możesz liczyć na szereg benefitów dopasowanych do Twoich potrzeb. To prywatna opieka medyczna także dla Twojej rodziny, pakiet stomatologiczny, pakiet opieki senior dla starszych członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, kasa zapomogowo-pożyczkowa, karta sportowa umożliwiająca dostęp do ponad 4’000 obiektów w całej Polsce, karty przedpłacone na święta, szkolenia organizowane wewnętrznie i zewnętrznie, dofinansowanie studiów, nauka języka angielskiego, dofinansowanie wypoczynku pracowników oraz zorganizowanego wypoczynku dla ich dzieci, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy, imprezy integracyjne, konkursy z nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi, pyszna kawa z ekspresu, dni pełne owoców i pizzy, a jeśli stanowisko wymaga samochodu, to otrzymasz służbowy i umożliwimy Ci korzystanie z niego także w celach prywatnych. Możesz także w ramach rozwoju dołączyć do zespołów między działowych, które dbają o kulturę i integrację w firmie z pozycji pracownika i jego potrzeb; wziąć udział w innowacyjnych projektach lub być inicjatorem i realizatorem własnego.

Rekrutacja

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)