Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OTCF S.A. – właściciel 4F, Outhorn, SportStylStory oraz dystrybutor Under Armour w Polsce

ul. Grottgera 30
32-020 Wieliczka
małopolskie, Polska
[email protected]

www.otcf.pl/o-nas

NIP: 9451978451

KILKA SŁÓW O NAS…

OTCF to spółka, która w swoich markach łączy sport i zdrowy styl życia, a w ludziach szuka pasji do jednego i drugiego. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają najwyższej jakości produkty, które noszą Olimpijczycy, sportowcy, a także pasjonaci aktywności fizycznej. Rozwój firmy pozwala na realizowanie ciekawych projektów, nie tylko w działach przygotowania produktu, ale również w IT, e-Commerce czy Logistyce, co pozwala na jeszcze większy rozwój w Polsce jak i za granicą.

NASZE MARKI

➟ 4F jest połączeniem jakości, technologicznych materiałów z nowoczesnym designem. Produkty 4F przeznaczone są zarówno do treningu jak i codziennego noszenia. Zespół projektantów tworzy indywidualne kolekcje, dostosowane do oczekiwań sportowców i nie tylko. Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Igrzyska w Tokio 2020 (2021) ubierze reprezentacje aż 7 krajów – Polski, Chorwacji, Litwy, Macedonii Północnej, Grecji, Słowacji i Serbii. Marka 4F to ponad 240 sklepów w 42 krajach, a także produkty dostępne są w 400 sklepach multibrandowych w Polsce i zagranicą.
Chcesz poznać 4F lepiej? Zajrzyj tutaj: https://4f.com.pl/

➟ 4F Junior to ubrania i akcesoria dla dzieci i młodzieży. Kolekcja 4F Junior podzielona jest na dwie główne linie - Sport Active - produkty z akcentem na profesjonalne uprawianie sportu oraz Active Everyday - odzież sportowa na co dzień.

➟ 4FPROteam to linia dedykowana profesjonalistom i amatorom trenującym jak profesjonaliści. Kolekcje podzielone są według rodzaju i intensywności wykonywanej aktywności fizycznej oraz typu sylwetki. Zespół 4FPROteam tworzy produkty, które pomagają użytkownikom w osiąganiu zakładanych celów - wymarzonych wyników sportowych.

➟ Outhorn to kontakt z naturą, to wyjątkowy komfort, to radość z małych rzeczy codziennie. To brand, który dostarcza modne i wygodne ubrania dopasowane do Twojego trybu życia.
Poznaj Outhorna: https://outhorn.com/

➟ Under Armour to producent obuwia, odzieży i sprzętu sportowego, który zrewolucjonizował sposób ubierania się sportowców na całym świecie. W myśl misji marki „Under Armour makes you better” – innowacyjne produkty zaprojektowane są tak, aby ulepszać wyniki sportowcom na wszystkich poziomach.

OTCF jest wyłącznym dystrybutorem UA na polskim rynku.
Zapraszamy do świata Under Armor: https://www.underarmour.eu/en-pl/

DOŁĄCZ DO NAS!

NASZE BIURA

W branży odzieży sportowej mamy ponad 20 lat doświadczenia. Wszystko zaczęło się od pasji do sportu naszego prezesa Igora Klai. Teraz rozwijamy jego wizję i dzielimy sportową pasję w biurach w Wieliczce, Krakowie, Warszawie i Koszalinie. Niezależnie od działu, do pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją - wierzymy w to co robimy, a robimy to co lubimy! Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, współpracować z pozytywnie nastawionym, aktywnym i otwartym zespołem, to nasze biura są idealnym miejscem dla Ciebie!


NASZE PUNKTY SPRZEDAŻY

Każdy sklep 4F, Outhorn czy Under Armour to miejsca, w których znajdziesz profesjonalną obsługę. Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego dbamy o to, by każdy pracownik był odpowiednio przygotowany do roli i czuł się częścią OTCF, zarażając swoją pasją do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Zaczynając swoją karierę w sklepie masz szansę poznać naszą markę, wymagania klientów i nasze produkty na każdym poziomie! To pozwoli Ci na dalszy rozwój w ramach licznych struktur biurowych, bo ogromnie cenimy sobie przejścia wewnętrzne w ramach naszej organizacji.

Dołącz do naszego zespołu jako sprzedawca, dekorator, magazynier lub kierownik sklepu i rozwijaj swoją karierę razem z nami. #WeMakeATeam

Aktualne oferty pracy znajdziesz również na naszej stronie kariery https://www.otcf.pl/kariera/oferty-pracy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)