Dane kontaktowe

OTCF S.A.

A. Grottgera 30
32-020 Wieliczka
małopolskie, Polska

www.otcf.pl/en/media-section/news

NIP: 9451978451

Kim jesteśmy?

OTCF to spółka, która w swoich markach łączy sport i modę, a w ludziach szuka pasji do jednego i drugiego. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy i pasjonaci aktywności fizycznej. Ciągle się rozwijamy – udoskonalamy ofertę, przygotowujemy nowe projekty, rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną. A to nie jest nasze ostatnie słowo.

Nasze marki

4F

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Nasze produkty nadają się zarówno do treningu jak i codziennego noszenia. Od ponad 12 lat wspieramy zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu. Promujemy aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Motywujemy ludzi do przełamywania swoich barier i zachęcamy, aby dążyć do osiągania coraz lepszych wyników sportowych.

Outhorn

Outhorn to marka odzieży sportowej przeznaczonej dla aktywnych kobiet i mężczyzn oferująca produkty w nowoczesnym designie, funkcjonalne – i w doskonałym stosunku jakości do ceny. Marka oferuje wielofunkcyjne produkty – w tym do fitnessu, wypraw trekkingowych i jazdy na nartach – dedykowane osobom, które amatorsko uprawiają sport oraz takim, które lubią sportowy styl na co dzień. Odzież Outhorn można kupić w multibrandowych sklepach sportowych na terenie całej Polski.

4Faces

4Faces to specjalistyczne multibrandowe salony sportowe. Obok starannie wyselekcjonowanej oferty marek sportowych, wsparcia sprzedawców-ekspertów i serwisu sprzętu sportowego, oferujemy również szeroki wachlarz usług w Body Center, gdzie klienci mogą uzyskać porady dietetyka, trenera personalnego, a nawet fizjoterapeuty, którzy pomogą dopasować optymalne parametry treningowe do możliwości organizmu. Dzięki profesjonalnym urządzeniom dobierzemy odpowiednie obuwie sportowe, które można przetestować na bieżni, a kąciki z multimedialnymi atrakcjami dla dzieci pozwolą rodzicom na spokojne przymierzanie i zakupy.

4F Junior

Polska marka 4F od wielu sezonów trafnie przewiduje co chętnie będą nosić Polacy w nadchodzącym sezonie. Teraz wychodzi naprzeciw również młodszym odbiorcom w wieku 3-15 lat! Nowa kolekcja to wygodne produkty na co dzień oraz funkcjonalne do uprawiania sportu.

Działy OTCF

Dział Przygotowania Produktu

Działy przygotowania produktu odpowiadają za przygotowanie funkcjonalnych, zgodnych z trendami i oczekiwaniami klientów kolekcji na kolejne sezony wiosna/lato oraz jesień/zima. We współpracy z działem logistyki odpowiadają także za dostępność towaru zaspokajającego zapotrzebowanie wszystkich kanałów sprzedażowych, wspierając cele biznesowe firmy.

W działach produktowych, które podzielone są jak poniżej, pracują zespoły projektantów, grafików, technologów oraz kupców. Dodatkowo przygotowanie produkty wspierają działy Marketingu 4F, Outhorn, VM, PR oraz 4F Junior.

Dział Handlowy

To działy odpowiedzialne są za współpracę z kontrahentami w Polsce i za granicą.

W skład pionów handlowych wchodzą Hurt Tradycyjny w Polsce, Hurt Tradycyjny Eksport, Hurt Nowoczesny (Polska i Eksport), B2B, Sprzedaż Detaliczna (Polska i Zagranica), 4Faces

Działy Wsparcia

Dział Wsparcia Sprzedaży Detalicznej, Dział Planowania, Dział Personalny, Kadr i Płac, Dział IT, Dział Administracji, Dział Finansowo-Księgowy, Dział Prawny, Dział Obrotu Towarowego, Dział Inwestycji i rozwoju sieci, Dział PMO / Biuro zarządzania projektami, Dział Logistyki

Ostatnie wpisy dla OTCF S.A.