Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Osram Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.osram.pl

NIP: 9512402605

Pozostałe lokalizacje

OSRAM Global Shared Services

Marcelińska 90
60-324 Poznań
wielkopolskie, Polska

Kim jesteśmy

OSRAM jest firmą oświetleniową z wieloletnią tradycją. Jej nazwę utworzono z połączenia dwóch wyrazów: osm + wolfram. Firma powstała w 1906 roku w Niemczech. W 1991 roku uruchomiono oddział sprzedażowy w Warszawie, a w 2015 roku otwarto centrum usług wspólnych w Poznaniu.

OSRAM Polska

Warszawski oddział OSRAM zajmuje się sprzedażą produktów oraz dostarczaniem rozwiązań oświetleniowych. Nasze produkty i rozwiązania mają szerokie zastosowanie np. w motoryzacji, oświetleniu budynków przemysłowych, biurowców, hoteli, lotnisk, obiektów sportowych, ulic i miast
oraz doświetleniu takich imprez masowych jak festiwale i koncerty. Ponadto sprzedajemy szeroką gamę produktów elektronicznych oraz tych wykorzystujących technologię LED.

OSRAM Global Shared Services

Poznański oddział OSRAM jest dynamicznie rozwijającym się centrum usług wspólnych (SSC). W ramach OSRAM Global Shared Services świadczymy usługi HR-owe dla naszych wewnętrznych klientów z Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Wspieramy naszych kolegów za granicą w obszarach administracji HR (HR Operations), pozyskiwania kandydatów do pracy (Talent Acquisition), organizacji szkoleń (Learning), Compensation & Benefits oraz Global Mobility. Rozwijamy się także intensywnie w nowych obszarach takich jak: Travel & Expenses, Controlling oraz credit management.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)