Dane kontaktowe

Orion Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 5A
00-446 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.orionpharma.info.pl

NIP: 1182008886

o nas

Orion to globalny fiński deweloper farmaceutyków i badań diagnostycznych. Orion opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty farmaceutyczne i weterynaryjne. Ciągle rozwija nowe leki i metody leczenia. Głównymi obszarami rozwijanymi przez firmę Orion są psychiatria, onkologia, pulmonologia oraz alergologia.

Klienci Oriona to głównie dostawcy usług opieki zdrowotnej i specjaliści tacy jak lekarze, farmaceuci, apteki, szpitale, ośrodki zdrowia, kliniki i laboratoria, lekarze weterynarii.

Głównym rynkiem Oriona jest Finlandia, gdzie jest zdecydowanym liderem. Produkty firmy Orion są sprzedawane w ponad stu krajach, a własna sieć sprzedaży leków dla ludzi obejmuje prawie wszystkie główne rynki europejskie. Na innych rynkach produkty Oriona są sprzedawane przez kilku partnerów. Każdy z zakładów produkcyjnych Oriona i większość jego działań badawczo-rozwojowych znajdują się w Finlandii. Siedziba firmy Orion mieści się w Espoo.

Orion Pharma w Polsce obecna jest od 2002 roku. Pierwsze produkty wprowadzone na polski rynek to leki, które są stosowane w psychiatrii i neurologii (Seronil), ginekologii (Divina) i reumatologii (Metypred). W 2004 roku oferta Orion Pharma została poszerzona o preparaty dostępne bez recepty, takie jak preparat do pielęgnacji ucha (Remowax), krem łagodzący podrażnienia i przyspieszający gojenie ran (Bevita).

Od 2006 roku Orion Pharma stale rozszerza ofertę leków stosowanych w psychiatrii i neurologii (Ketipinor). Wprowadziliśmy także preparaty przepisywane pacjentom przez lekarzy innych specjalizacji, w tym kardiologów (Warfin), urologów (Antiprost) i ortopedów (Hialux).

Misja Oriona

Misja to budować dobre samopoczucie.

Misją Oriona jest budowanie dobrego samopoczucia. W tym celu, Orion zapewnia farmaceutyki i badania diagnostyczne, które pomagają pacjentom skutecznie leczyć swoje choroby. Skuteczne leki zapewniają również wartość dodaną dla pacjentów poprzez poprawę jakości życia.

Jak rekrutujemy?

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami które posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też z kandydatami / kandydatkami bez takiego doświadczenia.

Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych i z entuzjazmem, z pozytywnym nastawieniem, lubiących wyzwania, gotowych do ciągłej nauki, elastycznych i otwartych na zmiany. Cenimy zaangażowanie oraz starania, które kończą się wymiernym rezultatem.

Jeśli chcesz wysłać do nas Swoją aplikację - przygotuj się na kilka etapów. Bądź gotów na weryfikację Twoich kwalifikacji.

Etap I Przesłanie aplikacji
Nasze ogłoszenia o pracy można znaleźć na wiodących portalach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam Swoją aplikację korzystając z portalu rekrutacyjnego lub bezpośrednio na adres: [email protected] W temacie e-maila umieść nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować.

Wszystkie osoby, które prześlą Swoją aplikację przechodzą przez standardowy proces rekrutacyjny. Składa się on z kilku etapów w zależności od stanowiska.

Etap II Selekcja aplikacji
Po otrzymaniu aplikacji sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi potrzebami i wymaganiami stanowiska. Jeśli tak, zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

Etap III Spotkania rekrutacyjne
Wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przeprowadzana jest z przyszłym bezpośrednim przełożonym, w terenie lub w siedzibie firmy, zależnie od lokalizacji. W zależności od stanowiska zostaniesz zaproszony na jedno lub dwa spotkania.

Szczegóły spotkania rekrutacyjnego przesyłamy zawsze drogą elektroniczną, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze.

Podczas spotkania będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie i umiejętności oraz oczekiwania odnośnie współpracy z nami. W niektórych procesach wykorzystujemy dodatkowe narzędzia, np. testy osobowości, testy umiejętności analitycznych, testy językowe i inne.

Spotkanie to może mieć decydujący wpływ na przyszłość Twojej kariery zawodowej. Właśnie dlatego koniecznie przygotuj się do rozmowy: dokładnie zapoznaj się z ogłoszeniem, na które odpowiadasz oraz z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Rozmowa kwalifikacyjna jest doskonałą okazją do zadawania pytań również przez Ciebie. Zastanów się, czego chciałbyś się dowiedzieć na temat stanowiska i zadań realizowanych w jego ramach.

Etap IV Sprawdzenie referencji finalnych kandydatów

Etap V Rozstrzygnięcie rekrutacji
Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, kandydat otrzymuje informację zwrotną - drogą telefoniczną lub mailową. Następuje to najczęściej do 14 dni od zakończenia rekrutacji.