Dane kontaktowe

Oriflame Products Poland Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 2
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5220103012

ORIFLAME PRODUCTS POLAND – JEŚLI SZUKASZ CZEGOŚ WIĘCEJ!

ORIFLAME PRODUCTS POLAND to jedna z 6 fabryk międzynarodowego koncernu kosmetycznego, zlokalizowana w warszawskim Ursusie. Jesteśmy tu już od 25 lat! Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków takich jak: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary sprzedawanych przez konsultantów Oriflame na kilkudziesięciu światowych rynkach. Zatrudniamy blisko 400 pracowników na umowy o pracę w sekcjach: napełnianie, proces, wsparcie inżynierskie produkcji, magazyn, planowanie produkcji, zakupy, IT, rachunkowość zarządcza, laboratoria działu jakości, w dziale technicznym, administracyjnym i w sekcji personalnej.

Posiadamy certyfikaty: ISO 9001:2015; ISO 14001:2015; OHSAS 18001:2007; ISO 22716:2009 (GMP).


WIĘCEJ NIŻ JEDEN KONTYNENT

Oriflame to pół wieku tradycji, obecność w 60 krajach na 5 kontynentach, roczny obrót o wartości 6 miliardów złotych i ponad 3 miliony konsultantów, którzy docierają z bogatą ofertą firmy do klientów na całym świecie.
 

WIĘCEJ NIŻ KOSMETYKI - WIERNI TRADYCJI I NATURZE

Marka Oriflame powstała w Szwecji w 1967 roku. Jej założyciele, bracia Robert i Jonas Af Jochnick od początku dbali o to, by kosmetyki powstawały według naturalnych receptur i aby zdobyły uznanie i zaufanie klientów na całym świecie. Ich wizję w Oriflame skutecznie realizujemy nieprzerwanie od pół wieku. Umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu do naszych klientów trafiają najlepsze produkty, do stworzenia których inspiracje czerpiemy z natury i rozwoju nauki. Nad produkcją kosmetyków w ORIFLAME PRODUCTS POLAND czuwa zespół kilkuset pełnych pasji ekspertów. Najlepsi specjaliści z branży dbają o to, by do naszych klientów trafiły wyjątkowe produkty powstałe z surowców naturalnych i organicznych. To wyróżnik na skalę światową! I tak np. jedna z naszych linii kosmetyków ECO Beauty zyskała uznanie milionów klientów na całym świecie, dzięki ekstraktom o wyjątkowych właściwościach dla skóry. Produkty te zawierają aż 95% składników pozyskiwanych ze źródeł naturalnych.
 

WIĘCEJ NIŻ ETAT

Każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, szczególnie ceni sobie komfortową atmosferę w pracy, szacunek i docenienie ze strony przełożonych oraz perspektywę rozwoju. System ocen okresowych pozwala każdemu pracownikowi uzyskać rzetelną informację na temat jego postępów i jakości pracy a szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie języka angielskiego pozwalają na rozwijanie kompetencji pracowników. Obecnie ORIFLAME PRODUCTS POLAND zatrudnia na umowę o pracę blisko 400 osób. Obok stałego wynagrodzenia proponujemy kwartalne bonusy finansowe, nagrody roczne oraz wyróżnienia za najlepsze pomysły; do tego opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, dofinansowanie kart sportowych, dwa razy w roku dodatkowe świadczenia świąteczne. O wszystkich korzyściach przeczytasz w zakładce – BENEFITY.

WIĘCEJ NIŻ PERSPEKTYWY

ORIFLAME PRODUCTS POLAND to miejsce, w którym na rożnych stanowiskach doskonale odnajdą się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jesteśmy otwarci na wszystkie generacje pracowników. Ci, którzy zaufali nam przed laty są z nami do dziś. Blisko 90 % osób zatrudnionych pracuje u nas ponad 5 lat, a ponad połowa związała się z nami już 10 lat temu.  W naszej firmie każdy pracownik może spokojnie myśleć o swojej przyszłości, otrzymując szansę długookresowego rozwoju.
 

WIĘCEJ NIŻ MIEJSCE PRACY

Dobra atmosfera, wzajemny szacunek, pozytywna energia – to towarzyszy nam na co dzień. Zwracamy uwagę na detale, które wpływają na samopoczucie i jakość wykonywanej pracy. Na terenie ORIFLAME PRODUCTS POLAND znajdziesz m.in. kantyny, bezpłatny parking, gabinet medyczny i nie tylko. Wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy i poza nią, stąd regularnie organizowane imprezy firmowe i integracyjne. To nie przypadek, że w ORIFLAME PRODUCTS POLAND pracownicy zawierają nowe przyjaźnie i realizują swoje pasje. Zajęcia zumby, zawody rowerowe, turnieje tenisa stołowego czy imprezy biegowe a nawet wędkowanie sprzyjają integracji i są okazją do miłego spędzenia czasu po pracy.
 

WIĘCEJ NIŻ TROSKA O ŚRODOWISKO - CZYLI ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Czerpiąc wszystko, co najlepsze z natury mamy moralny obowiązek troszczyć się o środowisko naturalne. Szacunek do natury jest wpisany w filozofię naszego działania. Robimy wszystko, by nasza działalność nie miała negatywnego wpływu na ekosystem. Składniki naturalne czerpiemy z bezpiecznych, odnawialnych i sprawdzonych źródeł. Minimalizujemy ilość produkowanych odpadów przez udoskonalanie technologii produkcji, świadomą gospodarkę surowcami oraz ciągłą poprawę organizacji pracy. 


WIECEJ NIŻ SZWEDZKOŚĆ

Szwedzkość to filozofia, która określa to, jacy jesteśmy i jak myślimy. Szukamy prostych, przez co funkcjonalnych rozwiązań, przyjaznych naszym klientom, nieustająco czerpiąc inspirację z natury. Szwedzkość to wartości, wśród których na pierwszym miejscu stawiamy szacunek dla drugiego człowieka i tego wszystkiego, co nas otacza. Jeśli szwedzką filozofię życia połączymy z polską pracowitością, starannością i systematycznością - sukces gwarantowany!


WIĘCEJ NIŻ BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo i wysokie standardy higieniczne leżą w obszarze naszej specjalnej troski. Co roku przeznaczamy znaczące środki na stworzenie naszym pracownikom bezpiecznych warunków pracy. W naszym zakładzie zapewniamy ubrania robocze dostosowane do wykonywanych zadań, specjalistyczne obuwie ochronne, środki ochrony indywidualnej (gogle, kaski, ochronniki słuchu), prysznice bezpieczeństwa, ergonomiczne krzesła i platformy dla pracowników działu produkcji a także ergonomiczne biurka pozwalające na okresową zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Na terenie zakładu dostępne są dwa urządzenia AED ratujące życie a także wiele apteczek pierwszej pomocy. Naszych pracowników przygotowujemy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)