Dane kontaktowe

Orbico Sp. z o.o.

Wołoska 5
Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 801 677 744
[email protected]

www.navoorbico.pl/pl

NIP: 6462526337

Nasze oddziały

ODDZIAŁ KATOWICE (BACKOFFICE)

Orbico Sp. z o.o. Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 325 61 00
Fax: +48 32 721 85 28

ODDZIAŁ GDYNIA

Orbico Sp. z o.o.
Hutnicza 34
81-061 Gdynia
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 663 89 75

ODDZIAŁ GĄDKI

Orbico Sp. z o.o.
Magazynowa 5
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 646 82 10

ODDZIAŁ SOCHACZEW

Orbico Sp. z o.o.
Olimpijska 16
96-500 Sochaczew
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 608 524 565

WORK & LIFE & VALUES

Wartości firmowe to nie puste frazesy!

Zależy nam, aby pracownicy Orbico Sp. z o.o. wykonywali swoje codzienne obowiązki w zgodzie z wartościami naszej firmy. Dlatego już podczas rozmowy rekrutacyjnej możesz spotkać się z pytaniami weryfikującymi Twoją osobę pod tym właśnie kątem. Dodatkowo, z początkiem każdego roku przeprowadzamy ocenę okresową, której część skupia się na ocenie kompetencji. Ale badamy nie tylko wiedzę i umiejętności, lecz także zachowania będące wyrazem postaw wobec naszych wartości firmowych.

Nawet konkursy odnoszą się do wartości i nie tylko sprzedaż walczy o nagrody!

Inicjatywa Backoffice Championhips angażuje pracowników naszej centrali do działania w harmonii z wartościami i zasadami Grupy Orbico. Najlepsi otrzymują tytuł „Pracownika miesiąca”, a ich sylwetki można podziwiać na Ścianie Chwały w Katowickim biurze.

Swoimi praktykami chwalimy się w Grupie!

Konkurs Best Idea pozwala nam zgłaszać przez cały rok pomysły w kilku kategoriach. Walczymy o prestiż i topową pozycję wśród prekursorów najlepszych praktyk. Obecnie w gronie 19 krajów i 33 spółek zajmujemy trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej i oczywiście mamy apetyt na więcej!

Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach CSR.

Wspieramy pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu w ramach akcji Poland Business Run. Angażujemy się również w wykręcanie kilometrów na dedykowanych rowerkach, aby zapewnić obiady dzieciom z lokalnych szkół, we współpracy z PAH Pajacyk. Ponadto, pomagamy lokalnym hospicjom w zbiórkach świątecznych. Wszystko dlatego, że jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie!

Zdrowe środowisko pracy - Healthy Orbico

Naszym celem jest być wzorem organizacji promującej work-life balance. Dbamy o to, by nasz zespół był zadowolony, produktywny i zdrowy. Organizujemy wydarzenia, podczas których promujemy szereg prozdrowotnych zachowań. Powołaliśmy zespół na skalę Grupy, który pracuje nad nowymi propozycjami i wdrożeniem kolejnych zdrowych zwyczajów w życie Spółki.

LET’S GET THE PARTY STARTED!

Nie samą pracą człowiek żyje! W ciągu roku pojawia się wiele okazji, podczas których możemy się poznać prywatnie, zintegrować i wspólnie odetchnąć od obowiązków służbowych. Jednymi z wielu wydarzeń są m.in.:

Roczna konferencja firmowa – gdzie podsumowujemy wyniki naszej pracy, wręczamy nagrody oraz upominki z okazji Jubileuszów 10 i 20-lecia zatrudnienia, a wieczorem bawimy się przy muzyce na żywo.

Dzień Magazyniera i Kierowcy – jako jedyna firma na świecie (nie znamy innej) obchodzimy święto osób zatrudnionych w Centrach Dystrybucyjnych i Dziale Dystrybucji. Dziękujemy im za ich codzienny trud i zaangażowanie. Dla świętujących przygotowujemy szereg atrakcji – z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

Dzień Dziecka – w tym dniu pociechy naszych pracowników mogą zobaczyć jak pracują ich rodzice w centrali. Na maluchów co roku czeka mnóstwo atrakcji, a każdej edycji przyświeca inny temat przewodni. Dzieciaki mogą również wziąć udział w konkursie rysunkowym z nagrodami.

Wigilia – nie zapominamy o tradycji łamania się opłatkiem. Co roku w każdym z oddziałów organizujemy wigilię pracowniczą, podczas której składamy sobie świąteczne życzenia oraz jemy tradycyjne polskie przysmaki.

Konkursy pracownicze – cyklicznie organizujemy konkurs fotograficzny, którego najlepsze zdjęcia naszych pracowników zdobią firmowy kalendarz. Gotowy produkt co roku wręczamy kluczowym klientom w celu umocnienia relacji. Autorzy wygranych fotografii, poza nazwiskiem umieszonym w kalendarzu i fejmem, otrzymują atrakcyjne nagrody! :)

NICE TO MEET YOU!

Budujemy mosty, a nie mury! Cenimy komunikację bezpośrednią, dlatego już od pierwszego dnia pracy mówimy do siebie po imieniu. Niech nie przerazi Cię fakt, że mamy swój dress code. Pilnujemy dobrego smaku jednak nie odmierzamy Paniom długości spódnic i nie sprawdzamy Panom koloru skarpetek. :)

WE STAY IN TOUCH!

Navo Orbico News – dbamy, aby pracownicy byli na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i zmianami, które mają miejsce w naszej organizacji. Idealnym sposobem na przekazanie takich treści jest gazetka pracownicza! Piszemy o wydarzeniach, produktach, nagrodach, rozwoju osobistym, przeprowadzamy ciekawe wywiady, a także dzielimy się swoim hobby. Angażujemy do tego pracowników, a zatem jeśli czujesz, że drzemie w Tobie dusza pisarska i masz lekkie pióro, możesz dołączyć do grona reporterów!

Orbico Letter – to narzędzie informujące naszych pracowników o aktualnych wakatach we wszystkich spółkach Orbico w Polsce. Co dwa tygodnie możesz się spodziewać otrzymania na swoją skrzynkę mailową newslettera z najświeższymi ofertami pracy.