Dane kontaktowe

Orbico Sp. z o.o.

Wołoska 5
Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 801 677 744
[email protected]

www.navoorbico.pl/pl

NIP: 6462526337

Nasze oddziały

ODDZIAŁ KATOWICE (BACKOFFICE)

Orbico Sp. z o.o. Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 325 61 00
Fax: +48 32 721 85 28

ODDZIAŁ GDYNIA

Orbico Sp. z o.o.
Hutnicza 34
81-061 Gdynia
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 663 89 75

ODDZIAŁ GĄDKI

Orbico Sp. z o.o.
Magazynowa 5
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 646 82 10

ODDZIAŁ SOCHACZEW

Orbico Sp. z o.o.
Olimpijska 16
96-500 Sochaczew
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 608 524 565

BENEFITS

Wiemy, że miarą sukcesu firmy jest między innymi zadowolenie pracowników z przynależności do teamu. Dbamy więc, najlepiej jak potrafimy o Twój komfort pracy i na początek gwarantujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza? To nie nasza bajka! Wszystkim pracownikom zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

W zależności od lokalizacji oferujemy Ci jeszcze szereg różnorodnych benefitów:

Opiekę medyczną

Będąc członkiem naszego zespołu możesz przystąpić do prywatnej opieki medycznej w spółce Medicover, dzięki czemu umówisz się na wizytę do specjalisty w dogodnym dla Ciebie terminie. Za dodatkową opłatą, do programu możesz włączyć także Twoi najbliższych.

Ubezpieczenie na życie

W ramach specjalnego programu ubezpieczeniowego przygotowanego dla pracowników naszej firmy masz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie w Compensa S.A.

Budżet szkoleniowy

Chcemy, aby pracownicy Navo Orbico doskonalili swoje umiejętności i poszerzali horyzonty. Co roku rezerwujemy środki w budżecie na ten cel. Zapewniamy szereg szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych oraz dofinansowujemy studia powiązane z wykonywaną pracą.

Grywalizację

Nie podchodzimy sztampowo do „KiPIajów”. Pracując w sprzedaży dołączysz do grona łowców skarbów i zawalczysz o monety wymienne na atrakcyjne nagrody.

Ścieżki rozwoju

Wszyscy pracownicy podlegają ocenie rocznej, której efektem jest m.in. indywidualny plan ich rozwoju. Mamy także swoje własne autorskie, lokalne i grupowe programy rozwoju kompetencji.
Nasze stanowiska są szczegółowo opisane wymogami kompetencyjnymi na 4 poziomach zaawansowania –  dzięki temu będziesz dokładnie wiedział czego jeszcze musisz się nauczyć, aby piąć się wyżej w strukturach firmy.

Dodatki świąteczne i okazjonalne

W okresie Bożego Narodzenia nasi pracownicy otrzymują prezenty w postaci kart przedpłaconych. Świętujemy również przyjście na świat dzieci naszych pracowników, a z okazji Dnia Dziecka każda pociecha otrzymuje upominek w formie karty podarunkowej.
Obchodzimy także święta okazjonalne 😊 Bardzo lubimy objadać się pączkami w tłusty czwartek, a  podczas Dnia Kobiet w biurze unosi się zapach kwiatów.

Codzienną kawę, herbatę oraz soczyste owoce

Miłośnicy aromatycznej kawy mogą delektować się jej smakiem, korzystając z naszych ekspresów ciśnieniowych bez ograniczeń. Wolisz herbatę? Nie ma sprawy – w naszych kuchniach znajdziesz czarną, zieloną, owocową a nawet… czekoladową. Dodatkowo, Zarządca budynków Silesia Business Park dostarcza swoim najemcom świeże i soczyste owoce – częstuj się!

Wyprzedaże pracownicze

W ciągu roku organizujemy wyprzedaże dystrybuowanych przez nas produktów, w specjalnych cenach dla pracowników.

Elastyczne podejście do pracy

Jesteśmy zwolennikami elastycznego podejścia do pracy. Oznacza to, że w określonych sytuacjach oraz w zależności od obejmowanego stanowiska możesz wykonywać obowiązki zawodowe zdalnie, wykorzystując tzw. Home Office.