Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Orbico Sp. z o.o.

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 801 677 744
[email protected]

www.orbico.pl

NIP: 6462526337

Nasze oddziały

Oddział w Katowicach

Orbico Sp. z o.o. Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 325 61 00
Fax: +48 32 721 85 28

Oddział Beauty i Style

ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 461 03 00

www.orbicobeauty.pl/pl

Oddział Salon Professional

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 668 865 081

www.salonprofessional.pl

Oddział Supply

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

Oddział Orbico TOYS

Orbico Sp. z o.o.
Hutnicza 34
81-061 Gdynia
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 663 89 75

Orbico Supply - Centrum Dystrybucyjne – Teresin, k. Warszawy

Teresin-Gaj 1
96-515 Teresin
mazowieckie, Polska

Magazyn Gądki – k. Poznania

Orbico Sp. z o.o.
Magazynowa 5
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 646 82 10

Dowiedz się się więcej o Orbico Poland!

Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji - Orbico Group, która jest wiodącym europejskim dystrybutorem wielu rozpoznawalnych marek. Grupa Orbico obecna jest w 20 krajach i zatrudnia łącznie prawie 8 000 Pracowników.

Jako dystrybutor na rynek polski reprezentujemy światowe marki z kategorii: chemia gospodarcza, środki higieny osobistej, żywność i napoje, elektronika, zabawki, profesjonalne kosmetyki oraz artykuły fryzjerskie, a także produkty lifestyle.
Łączymy doświadczenie Grupy Orbico z ponad 25-letnią obecnością na rynku krajowym.

Zatrudniamy blisko 1020 Pracowników!

Dział Sprzedaży to prawie połowa ogółu zatrudnionych Pracowników. Pozostałą część stanowią Pracownicy Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Teresinie oraz Magazynu w Gądkach k./Poznania, a także działów Back-office w Katowicach i w Warszawie. Nasza centrala, jak i  oddziały Orbico Salon Professional, Orbico Beauty i Orbico Style mają swoje biura w Warszawie. Mamy również Oddział Orbico Toys zlokalizowany w Gdyni.

Liczby mówią same za siebie - ludzie chcą u nas pracować!

207 osób to pracownicy z ponad 10 letnim stażem, a 87 osób jest członkiem naszego teamu już od ponad 20 lat!

Systematycznie się szkolimy! W czasie pandemii przekształciliśmy nasze szkolenia na wersje on-line oraz zapewniliśmy Pracownikom stały do platformy e-learningowej. Naszym celem jest stworzenie modelu rozwijania kompetencji opartego na połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych metod. Dzięki temu, ponad 290 Pracowników rocznie podnosi swoje kwalifikacje, co daje ok. 24 osoby na miesiąc!

Angażujemy zespół do wyrażania swoich opinii podczas corocznego Badania Satysfakcji Pracowników. W ostatnim badaniu wzięło udział 94% naszej załogi.

Docieramy do blisko 45 000 punktów sprzedaży z produktami ponad 30 producentów. Swoje zadanie realizujemy ze szwajcarską precyzją, terminowość naszych dostaw sięga 100%.

Dzięki zespołowi profesjonalistów oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe w zakresie sprzedaży, obsługi logistycznej, marketingu i zarządzania marką dla produktów z naszej oferty.

W Orbico Poland mamy 5 oddziałów, które nazywamy wirtualnymi spółkami.

1.  Orbico - https://www.orbico.com/pl/

Lubisz zaczynać dzień od pysznej włoskiej kawy? Cenisz sobie dobrą jakość chemii, której używasz w domu? A może za każdym razem zadziwia Cię idealny kształt i ułożenie ulubionych chipsów w pudełku?

Obudzony w środku nocy wymienisz producentów tych rzeczy. A zastanawiałeś się kiedyś skąd te produkty wzięły się na polskich półkach? To zasługa dystrybutora, czyli nas! :)

Dostarczamy do sklepów środki czystości, higieny osobistej; artykuły spożywcze, zabawki, kosmetyki czy elektronikę. Nawet nie wiesz, ile dystrybuowanych przez nas produktów masz w swoim domu :)


2.  Orbico Beauty - https://orbicobeauty.pl/

Orbico Beauty – o świecie kosmetyków wiemy prawie wszystko. Marki kosmetyczne, trendy i kosmetologia to nasza pasja, którą rozwijamy na wielu polach takich jak dystrybucja, zarządzanie marką i szeroki zakres usług dla międzynarodowych firm kosmetycznych.

Naszymi partnerami są najbardziej uznane na świecie marki kosmetyczne z zakresu pielęgnacji, makijażu i zapachów.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek takich takich jak Clarins, Matis, Comfort Zone, Isadora, Adopt, Philip Kingsley, Elemis , Tangle Teezer.

Naszym głównym celem jest rozwój marek z naszego portfolio, ale nie ustajemy w poszukiwaniu nowych wyzwań i nowych innowacyjnych marek, które będą najlepiej odpowiadały na potrzeby klientów na polskim rynku.


3.  Orbico Style - https://www.orbicostyle.pl/

O aktualnych trendach wiemy wszystko. Szeroko rozumiany lifestyle nie ma dla nas tajemnic. Mamy także bogate doświadczenie pracy z produktem z kategorii performance.

Naszymi partnerami są renomowane firmy, a marki, które znajdują się w naszej dystrybucji są niepowtarzalne, znane i lubiane. Zajmujemy się 6 kategoriami biznesu lifestyle i performance (obuwie casualowe, obuwie modowe, obuwie sportowe, obuwie robocze, odzież i akcesoria).

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę oraz Europę Środkową i Wschodnią marek: Converse, Cat Footwear, Merrell, Dr. Martens, Havaianas, Courir. Od jesieni 2021 nasze portfolio poszerzy się o akcesoria Lego.  


4.  Orbico Salon Professional - https://www.salonprofessional.pl/
Orbico Salon Professional o włosach i paznokciach wie wszystko! W centrum naszej uwagi znajduje się profesjonalna strona branży beauty - współpracujemy z kilkoma tysiącami salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych marek z zakresu koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów: Wella Professionals, Londa Professional, NIOXIN, System Professional, Sebastian Professional, SebMan, Valera, Fromm. Pod koniec 2020 r. rozszerzyliśmy dystrybucję o amerykańską profesjonalną markę do pielęgnacji i stylizacji paznokci – OPI.

Naszym partnerom oferujemy kompleksowe podejście, a strategie realizujemy holistycznie, od sprzedaży, poprzez edukację, aż po marketing. Podejmujemy wyzwania, jakie stawia przed nami branża, pozostawiając wiernymi naszym wartościom.


5.  Orbico Supply
Centrum Dystrybucyjne Orbico Supply zlokalizowane w Teresinie, koło Warszawy zostało oficjalnie otwarte w 2021 roku. Poprzez nowoczesne rozwiązania pozwala zoptymalizować i zwiększać efektywność działań dystrybucyjnych nie tylko dla Orbico Poland, ale także całego łańcucha dostaw Orbico Group. CD Orbico Supply posiada powierzchnię blisko  25 tys. mkw (z możliwością rozszerzenia o kolejne 13 000 m kw), których część jest w pełni zautomatyzowana - w postaci magazynu typu Shuttle - pozwalającego na przechowywanie i zautomatyzowaną zbiórkę nawet 100 000 różnych indeksów towarowych.

Dodatkowo nasze centra logistyczne posiadają elastyczny system informatyczny klasy WMS oraz TMS, wspierający konfekcjonowanie i dostarczanie towarów do klienta na poziomie pełnych palet, opakowań zbiorczych jak i pojedynczych sztuk. Realizowana jest obsługa zarówno dla klientów z Grupy Orbico (19 krajów europejskich), jak i podmiotów zewnętrznych dla których efekt skali i nowoczesne rozwiązania Orbico Supply pomagają w osiągnięciu kluczowych przewag konkurencyjnych.

Centrum Dystrybucyjne Orbico Supply znalazło się w zestawieniu Magazynu Forbes „Najlepsi operatorzy logistyczni w Polsce 2021”.
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)