Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Orbico Beauty Sp. z o.o.

Salsy 2
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.orbicobeauty.pl

NIP: 5261647022

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy częścią Grupy Orbico, jednego z największych dystrybutorów w Europie, obecnego w 20 krajach i zatrudniającego 8 000 pracowników. 

Zajmujemy się dystrybucją na polskim rynku luksusowych i znanych na całym świecie marek kosmetycznych.  W swoim portfolio posiadamy m.in. marki: Chanel, Clarins, IsaDora, Mugler, Azzaro, Matis, Comfort Zone, Tangle Teezer, Real Techniques, NudeStix.

20-letnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra - blisko 250 pracowników - pozwalają efektywnie zarządzać markami, zapewniając im stały rozwój oraz pozycję liderów w branży. Współpracujemy z największymi perfumeriami, drogeriami oraz salonami kosmetycznymi i SPA.  Nasze produkty są dostępne w prawie 1 800 punktach w całej Polsce.

NASZĄ NAJCENNIEJSZĄ WARTOŚCIĄ SĄ LUDZIE

Wierzymy, że naszą siłą są ludzie. Jesteśmy proaktywni, traktujemy siebie z szacunkiem i z życzliwością. Cenimy wyjątkowe umiejętności oraz zdolności personalne i przywódcze. Dzięki zaangażowaniu i aktywności naszych Zespołów mamy odwagę sięgać po więcej.

21 Pracowników pracuje z nami ponad 10-lat, a 29 ponad 15-lat !

Uważnie słuchamy naszych pracowników

Angażujemy Zespół do wyrażania swoich opinii podczas corocznego Badania Satysfakcji Pracowników. Opinie pracowników to jeden z głównych czynników, na którym opiera się proces ciągłego doskonalenia naszego miejsca pracy, monitorowania i identyfikowania potrzeb i obszarów do rozwoju.

KULTURA ORGANIZACYJNA

Kierujemy się naszymi firmowymi wartościami:

  • Stawiamy na zaufanie
  • Mamy pasję do zwyciężania
  • Zachęcamy do podejmowania odpowiedzialności
  • Działamy szczerze i uczciwie
  • Okazujemy szacunek każdej osobie
  • Wysoko cenimy rozwój osobisty
  • Jesteśmy otwarci na zmiany

Rekrutujemy przyjaźnie

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Dbamy o pozytywne doświadczenia kandydatów na każdym etapie rekrutacji.

Działamy charytatywnie

W Orbico Beauty kochamy zwierzaki. Przeprowadziliśmy dwie zbiórki i planujemy kolejne dla fundacji pomagającej Zwierzętom w Warszawie. Zebraliśmy ponad 65 kg karmy i 8 dużych kartonów produktów dla Zwierząt. Jesienią uczestniczymy w Poland Business Run wspierając osoby z niepełnosprawnościami narządu ruchu.

Dbamy o zdrowie naszych pracowników - Healthy Orbico

Promujemy filozofię work-life balans oraz zdrowego stylu życia. Wdrażamy nowe rozwiązania i projekty, które zapewniają naszym pracownikom zadowolenie i dobre samopoczucie.

Organizujemy konkursy pracownicze

Lubimy zabawę i zdrową rywalizacje. Dla naszych pracowników organizujemy różne konkursy tematyczne m.in. sportowy, fotograficzny, z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy

Niezależnie od wieku, mówimy sobie po imieniu. Czerpiemy inspiracje od siebie wzajemnie i dzielimy się wiedzą.

Integracja i team building

Lubimy swoje towarzystwo i chętnie spotykamy się także po pracy.  Na początku roku organizujemy imprezę firmową. Świętujemy także Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek, Dzień Szczęścia i Dzień Życzliwości.

W grudniu, w uroczystej atmosferze, spotykamy się przy choince na naszej wigilii firmowej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)