Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Orange Polska

Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
mazowieckie, Polska

orange.jobs/site/en-home

NIP: 5260250995

Filarami naszej Kultury organizacyjnej są:

Komunikacja:

Komunikacja i sprawny przepływ informacji są kluczowe dla każdej organizacji - szczególnie dla tak dużej, jak nasza. W Orange jesteśmy ze sobą wszyscy „na Ty", komunikujemy się odważnie i wprost zarówno w komunikacji zewnętrznej, jak i wewnątrz.

Feedback:

Informacja zwrotna w każdym kierunku i na wszystkich poziomach to wspólna wygrana i zaspokojenie konkretnych codziennych potrzeb, zarówno w obszarze naszego rozwoju, jak i poczucia bezpieczeństwa. U nas feedback działa na kilku płaszczyznach:

  1. badanie Pulsometr - gdzie anonimowo odnosimy się do atmosfery w zespołach i działań w firmie,
  2. badanie 360 - które skupia się na indywidualnym rozwoju pracownika,
  3. F2F - czyli spotkanie 1 na 1 i bezpośrednia informacja zwrotna w obu kierunkach, zarówno w relacjach współpracowników, jak i zespołów z liderami.

Różnorodność:

Równość:

O równości płci w życiu zawodowym mówi się od lat i też od lat w tej sprawie działamy my - okazuje się, że idzie nam całkiem nieźle! W ostatnim raporcie Equileap z 2020 roku, na temat równości płci w Polsce, Czechach i Rumunii -  oceniającym wiodące firmy pod kątem równości w miejscu pracy - jesteśmy na czele zestawienia. Spośród największych firm, działających w Polsce i notowanych na GPW (WIG20), jako Orange Polska uzyskaliśmy najlepszy wynik: 53% - przy średniej wynoszącej 35%. W ogólnym, europejskim rankingu zajmujemy 43 miejsce na 255 firm.

Włączanie:

Niecałe 15% zatrudnionych w polskim sektorze IT stanowią kobiety - liczby znane i nadal niezadowalające. Dlatego, jako Orange dołączyliśmy do ogólnopolskich kampanii, których celem jest zachęcanie kobiet do wejścia w świat nowych technologii, przebranżowienie się i zdobycie kompetencji przyszłości. Jesteśmy partnerami takich projektów jak, Woman in Tech Summit, Women in AI,  WomanUpdate, a także prowadzimy autorską kampanię WłączOne. Nasza aktywność to między innymi działalność naszych ambasadorek, mentorek oraz merytoryczny udział w wydarzeniach edukacyjnych.

Docenianie:

Potrzeba bycia docenionym jest naturalna. Nie ma osób, którym docenienie ze strony innych – zarówno w życiu prywatnym, jak i w miejscu pracy byłoby obojętne. To dodaje energii i daje poczucie bycia zauważonym - szczególnie w dużych strukturach. Jak to działa w Orange Polska?

Nagrody:

Zgodnie z sugestiami pracowników w corocznym badaniu kultury organizacji wprowadziliśmy transparentny system przyznawania nagród finansowych. Ocenie podlegają: 

  1. wyjątkowy poziom realizacji zadania czy projektu, 
  2. styl w jakim ten wynik został osiągnięty, np. umiejętność współpracy, szybkość działania i innowacyjność. Ten aspekt doceniają współpracownicy nie będący członkami zespołu, w którym działa na co dzień „nominowany”.

Jest też stopniowanie wyróżnień: od nagrody za osiągnięcia, przez nagrodę szefa funkcji, aż po nagrodę prezesa. Nagrody celebrujemy regularnie i wspólnie. W ostatniej gali online z wręczenia nagród prezesa uczestniczyło prawie 3,5 tys. osób. 

O!klaski:

Bardzo ważne w codziennych sytuacjach jest dla nas zwykłe "Dziękuję", "Doceniam Twoje wsparcie", "Jesteś super" –  to motywuje, wzmacnia zaufanie, poprawia relacje oraz sprawia, że czujemy większą satysfakcję z pracy. Dlatego uruchomiliśmy prostą aplikację O!klaski, która pozwala na spontaniczne i natychmiastowe wysłanie podziękowań czy gratulacji osobie, z którą współpracujemy.